Romantika pro rodiče i zábava pro děti – pojeďte ke Karlštejnu!
2 min. čtení

Romantika pro rodiče i zábava pro děti – pojeďte ke Karlštejnu!

Děti by nejraději prožily dobrodružnou dovolenou mezi rytíři a princeznami, vy zase toužíte po královském odpočinku. Zdánlivě komplikovaná představa dovolené má velmi jednoduché řešení. Dovolenou strávíte se společnosti nejslavnějšího českého hradu a navíc v prostředí, které má historii ještě o necelých 100 let starší. Užijete si luxus, wellness a k dispozici vám bude 2 500 m2 velký zelený ostrov.

 

Spojení nádherného místa a vysokého luxusu

Jako drahokam zatoulaný z královských korunovačních klenotů, které Karlštejn střežil, se v krajině u břehu Berounky vyjímá Romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Patří mezi nejkrásnější a největší hotely u Karlštejna. Vznikl náročnou přestavbou starého mlýna, který u jezu stál o téměř sto let dříve, než začala stavba hradu.

Jeho zdi dýchají dobovou atmosférou. Umocňují ji stylově vybavené pokoje. Pro rodiny je určen například pokoj královny Elišky, který je vyveden v jedinečném elegantním stylu se zámeckou dubovou podlahou. Jeho součástí je i dětská postýlka pro malé dítě do 3 let.

K dalšímu vybavení tohoto i dalších pokojů patří: LED TV, kávovar, wi-fi, minibar, vysoušeč vlasů, digitální váha, kosmetické zrcátko a další vymoženosti moderní doby. Koukněte se na fotografie i detailní popis ubytování v okolí Karlštejna a hned se začnete těšit.

 

Okolí ideální pro romantiku a výletování

Hosté si kromě moderního vybavení budou každý den užívat i krásu bezprostředního okolí. Hotel totiž obklopuje 2 500 m2 velký zelený ostrov, jehož dominantou je altánek. Ten je mimo jiné oblíbeným místem pro svatby.

Součástí areálu je také domácí ZOO, kde se určitě bude líbit dětem. Rodiče zase jistě ocení wellness zónu, kde mohou relaxovat i v privátní vířivce.

A co ještě podniknout? Samozřejmostí je určitě výlet na Karlštejn, z blízkých výletních cílů ještě doporučujeme: Zoopark Karlštejn, lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více o nich se dočtete zde).