Komplexní bezbolestné vyšetření a diagnostika
3 mins read

Komplexní bezbolestné vyšetření a diagnostika

Zdraví je vnímáno jako jeden z nejpodstatnějších faktorů, který určuje kvalitu našeho života. Není proto bez důvodu považováno za naše nejcennější vlastnictví. Přítomnost nežádoucí nemoci dokáže život převrátit naruby a znatelně snížit jeho kvalitu. Dodržováním zdravého životního stylu, do kterého spadá dostatek pohybu, vyvážené stravy a psychické rovnováhy, můžete ve velkém měřítku předcházet nemocem. Genetiku a vrozené dispozice bohužel ale obelstít nedokážeme, je proto důležité nepodceňovat prevenci a v pravidelných intervalech navštěvovat lékaře primární péče.

Podle vyhlášky 70/2012 Sb. o preventivních prohlídkách stanovené Ministerstvem zdravotnictví České republiky má občan ČR nárok na prohlídky hrazené zdravotní pojišťovnou. Všeobecnou u praktického lékaře můžeme absolvovat 1x za 2 roky (ne však dříve než po uplynutí 23 měsíců). Obsahem vyšetření je doplnění anamnézy, kontrola očkování, kompletní fyzikální vyšetření a diagnostika moči. Dospělý jedinec by měl navštěvovat 2x ročně zubaře (zpravidla po uplynutí 5 měsíců) a ženy by neměly vynechat 1x ročně gynekologa (po uplynutí 11 měsíců). Tyto prohlídky jsou ale mnohdy i po včasném objednání spojeny s dlouhou dobou strávenou v čekárně. Následná vyšetření mohou být bolestivá a lékaři a ošetřující sestry nevychází kvůli nedostatku času vstříc pacientům a jejich individuálním požadavkům.

Pokud chcete zažít vyšetření celého těla na jednou místě bez bolesti s individuálním přístupem, využijte diagnostiku přístrojem Metatron Hunter. Jedná se o nejvyspělejší metodu diagnostiky, kterou používá jen několik prestižních klinik v Evropě a která byla původně vyvinuta pro vyšetřování kosmonautů. Prohlídka je bezpečná, provádí se pomocí senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavně v oblasti spánků. Výsledky jsou zaznamenány v grafické podobě. Metoda dokáže odhalit viry, bakterie, parazity v těle, změny na buněčné úrovni, definovat problémy s páteří, vyhodnotit vývoj patologických změn, lokalizovat patologická ložiska, provést histologické i cytologické vyšetření a dokonce prozkoumat šroubovici DNA.

Poté dojde k přechodu do manuálního režimu a zdravotník zkontroluje pacientovi jednotlivé orgány, které jsou v průběhu diagnostiky zobrazeny na monitoru. Zdravotník tak může s pacientem lépe komunikovat a zasvětit ho do problematiky. Celková délka ošetření je cca 60 minut a jako výstup z něho obdržíte vytištěnou zprávu s grafickým znázorněním jednotlivých orgánů.

Po absolvování kompletní diagnostiky můžete navštívit ještě i 30 minutovou kontrolní prohlídku Metatron Hunter. Na té vám vyšetří jen orgány, které nebyly při minulé prohlídce v pořádku a na které byla případně aplikována léčba. Jednoznačně vám dokáže ukázat, jestli léčba proběhla úspěšně nebo ji bude třeba opakovat. Navštivte proto Centrum medicíny a přesvědčte se na vlastní kůži o účinnosti diagnostické metody Metatron Hunter.