Spodní prádlo, které vám dodá sebevědomí
2 mins read

Spodní prádlo, které vám dodá sebevědomí

Snad každá žena je v některém období svého života nespokojena s tvarem svého bříška či zadečku. Stačí delší nemoc nebo porod dítěte a svůdné ženské křivky se nenápadně ztrácejí. Rychleji než cvičení zatočí s tímto problémem stahovací kalhotky. Poradíme vám, jak je správně vybrat.

Ploché bříško a pevný zadeček bez námahy

Pokud také patříte mezi vytížené ženy, které si mezi péčí o domácnost a zaměstnáním jen stěží hledají čas na trochu zdravého pohybu, nezoufejte. Už nemusíte na každém plesu či večírku zatahovat povislé bříško a až do omrzení bolestivě zatínat zadeček. Stahovací kalhotky vám s tím perfektně pomohou.

Vaše postava bude opět vypadat skvěle a přitažlivě a vy se budete cítit velmi příjemně a sebevedomě. Získané sebevědomí vám dodá potřebnou volnost, kterou využijete na jakékoliv společenské akci. Příjemná hostitelka nebo skvělá taneční partnerka se musí především dobře cítit. To ostatní už půjde samo.

Jak správně vybrat stahovací kalhotky

Při výběru toho správného typu stahovacího prádla dbejte především na typ své postavy. Pokud je vaším problémem jen povolený obvod spodního bříška, postačí vám stahovací kalhotky se zvýšeným pasem. Stejný typ kalhotek vám pomůže i s vytvarováním zadečku.

Majitelky většího bříška nebo baculaté postavy si určitě oblíbí stahující body, které končí až pod prsy. Díky tomu účinně brání přetékání nevzhledných faldíků přes horní okraj stahovacího prádla. Na svém místě ho vždy spolehlivě udrží všitý silikonový pásek.

Vhodná pomoc se najde i pro problematické bokové partie. Stahovací kalhotky s prodlouženým spodním lemem boky hezky vytvarují a vyhladí, v šatníku by proto rozhodně neměly chybět. Velmi praktická budou v tomto ohledu i delší tělová body, která celé tělo komplexně zpevní a maximálně zeštíhlí.

U stahovacího prádla zakoupeného v e-shopu www.daniela-pradlo.cz se nemusíte bát brzkého opotřebení ani ztráty jasných barev. Veškeré spodní prádlo je ušito pouze z kvalitních a pečlivě vybraných materiálů, které se dobře nosí i udržují.