Krásný a praktický radiomagnetofon do každého dětského pokoje

0

Hudba člověka silně ovlivňuje. Dokáže zlepšit jeho náladu, vyvolat příjemné emoce, ale i zlepšit fyzické nebo psychické výkony. Přístup k hudbě bychom proto neměli odpírat ani dětem. Zároveň je ale třeba myslet i na jejich bezpečnost. Moderní radiomagnetofon Winx WX4001 dokáže přehrát celou řadu různých hudebních nosičů a jeho pevná a odolná konstrukce se hodí i na dětské oslavy nebo párty.

Při zařizování dětského pokojíčku musíme přistupovat na celou řadu kompromisů, což může být zvláště u dražšího vybavení docela problém. Na jednu stranu chceme, aby nová hifi-věž nebo CD přehrávač dlouho vydržely, ale zároveň nemáme chuť do pokojíčku běhat pokaždé, když chce dítě změnit skladbu nebo upravit hlasitost.

Radiomagnetofon Winx WX4001 si s podobnými problémy hravě poradí. Jeho pohodlnou konstrukci nepoškodí ani pád z malé výšky nebo třeba kniha spadlá z horní poličky. Není proto třeba ho umísťovat neadekvátně vysoko. Komfort při užívání podpoří i jednoduchý dálkový ovladač, který se snadno naučí ovládat i menší děti.

 radiowinx

Rychlý přístup k hudbě kdykoli

Uspokojit hudební vkus našich dětí je často problém. Určitě sami víte, jak obtížně se hledají třeba oblíbené skladby z pohádek nebo seriálů. A když je konečně opatřit, musíte je ještě pracně přepalovat na CD. Ale s tím je konec. Radiomagnetofon Winx WX4001 umí přehrát širokou řadu hudebních nosičů:  CD, CD-R, CD-RW, MP3 nebo soubory uložené na flashce.

Mezi další výhody patří i výstup na stereo sluchátka 3,5 mm, USB a AUX vstup nebo programovatelný CD přehrávač. Oceníte i hodiny, jednoduché mdlo pro přenášení nebo výsuvnou anténu. Kromě napájení ze sítě zvládá radiomagnetofon Winx WX400 i provoz na 6xC bateriích. Zaujme i atraktivní designem a barevným provedením – vaše děti s ním zazáří na každé oslavě a jejich kamarádi jim budou takové praktické přehrávaní hudby určitě závidět!