Kuchař se bez rondonu neobejde
2 min. čtení

Kuchař se bez rondonu neobejde

Většina z nás, když vidí na place kuchaře, má na sobě dotyčný rondon bílé barvy. Jednořadové či dvouřadové rondony však mohou mít i jinou barvu. Je to na konkrétní restauraci, pro jakou barvu kuchařských rondonů se rozhodne. Koneckonců, rondony jsou především oblíbené módní doplňky kuchařů. Právě rondony z nich dělají opravdové fešáky. Pouze k tomuto účelu však neslouží. Tento módní doplněk – rondon – má za úkol také kuchaře chránit proti popálení. Říkáte, že kuchaři a kuchařky ve vaší restaurace ještě rondony nemají? Potom neváhejte a učiňte objednávku na totalprotectwhite.cz.

 

Pracovní oděvy pro dokonalou ochranu i pohodlí

Nejen na kuchaře a jejich rondony se zmíněný internetový obchod specializuje. Zaměřuje se i na další profese v potravinářském průmyslu a také ve zdravotnictví. Klade si za cíl, nabízet takové pracovní oděvy do kuchyně a pracovní oděvy Dickies (pracovní oděvy pro zdravotníky), které jim při vykonávání jejich profese budou nejen slušet, ale zajistí jim také dokonalé pohodlí a ochranu. Mezi pracovníky v bílých provozech patří nejen kuchaři a zdravotníci, ale třeba také číšníci a řezníci. Navštivte stránky e-shopu totalprotectwhite.cz a vyberte si oblečení, které vám bude slušet a ve kterém se budete cítit dobře.

 

Nedovolte nohám, aby bolely

Jsou profese, při kterých je nutno celý den sedět za kancelářským stolem. U takových profesí se člověk příliš nenaběhá. Jsou ale profese, kde zaměstnance začínají nohy bolet již v průběhu pracovní doby. Pokud takovou profesi vykonáváte právě vy, měli byste se zamyslet nad tím, zda používáte správnou obuv. Vyzkoušejte obuv pro zdravotníky, zdravotní obuv Santé nebo obuv Scholl zdravotní. Pánové, obujte své nohy do pánských zdravotních pantoflí. Sami uvidíte, že i bolestem nohou je možno předcházet.