Pilotování byl můj sen
2 mins read

Pilotování byl můj sen

Představujete si ve svých snech, jaké to je řídit letadlo? Už vás nudí klasické vyhlídkové lety? Je to pro vás mnohem lákavější zažít adrenalin v podobě role pilota než pouze koukat z okýnka na krajinu? Jděte do toho rovnýma nohama a vyberte si vyhlídkový let s možností stát se na chvíli pilotem.

 

Jak se k tomu dostat, jak postupovat?

Na začátku na vás samozřejmě čeká školení, kde se dozvíte vše potřebné. Začínáme se základy řízení letadla, teorií a pak praxí. Dozvíte se, na co všechno se používají jednotlivé palubní přístroje. Naplánujete si společně trasu a také různé nouzové situace, které mohou nastat i ve skutečnosti. Ať už jsou vámi vyhlidkove lety vybrány po Česku nebo Moravě, všude z vás bude na chvíli pilot letadla.

 

Podívejte se na to z nebeských výšin

Vybírat můžete různé vyhlídkové lety. Vyhlídkové lety Praha i vyhlídkové lety Brno vám dokáží nabídnout jedinečné zážitky. Proletět se můžete jako cestující nebo můžete řídit letadlo i vrtulník. Dokonce si s sebou můžete vzít i dva další spolucestující na palubu.

Nechybí tu ani noční lety pro odvážné. Nemusíte se ale omezovat pouze na Českou republiku. Zaleťte si třeba do Chorvatska nebo zvolte vyhlídkový let nad Alpy.

 

Jsem jako opravdový pilot

Vyzkoušíte si přistání na několika letištích jako skutečný pilot letadla. Zvolte mezi vyhlídkovým letem vrtulníkem nebo letadlem. Stát se vám mohou i různé krizové situace, které bude potřeba vyřešit. Nebojte se, na vše budete dostatečně připraveni. Avšak zvládnutí nouzových situací bude jen na vás.

 

Let jako dárek

Máte v rodině někoho, komu takovým letem uděláte radost? Vyberte dárkový poukaz na vyhlídkové lety Ostrava, Praha nebo Brno. Zvolit můžete vlastně cokoli, je to jen na vás. Dárkový poukaz platí po dobu 12 měsíců, a pokud někomu nesedne, jednoduše ho vyměňte za jiný let.

Staňte se hravě pilotem vy anebo vaši blízcí.