Kvalitní hračky pro holky, které nikdy neomrzí
2 mins read

Kvalitní hračky pro holky, které nikdy neomrzí

Máte doma děvčátka, která si ráda hrají a velmi často se stává, že je nové hračky zcela brzy omrzí? Hračky pro holky jsou všestranné, proto každá mladá slečna preferuje něco jiného. Jedna napodobuje své rodiče v domácích pracích, druhá ráda staví a třetí se raději pomazlí s medvídky či panenkami. Následuje hraní si například na maminky, zdravotní sestřičky, učitelky, parádnice a třeba i veterinářky. K těmto rolím je však vhodná podpora jejich fantazie v podobě originálních převleků a pomůcek. Přijměte proto pozvání k návštěvě virtuální galerie, kde si jako rodič určitě vyberete.

Šperkovnice pro holky

Mladé dívky se rády parádí, napodobují činnosti maminek, hrají si na princezny či víly a právě díky těmto důvodům nesmí v komnatách malých dívenek chybět dětská šperkovnice. Do této moderní kasičky si mohou ukládat, korálky, korunky, prstýnky, náramky a jiné obdobně laděné ozdoby.

Nezbytnou součástí šperkovnic z prodejny Baf shop je malé praktické zrcátko, dívčí růžovou barvu a samozřejmě nechybí motivy oblíbených postav jako je třeba Violetta nebo známá myška Minnie. Velikost dívčích šperkovnic je ideální pro snadné přenášení a ukládání do zásuvek nebo poliček.

Kuchařské dívčí sety

Dívenky mile rády pomáhají svým maminkám při vaření. Je pro ně zejména zábavné a naučné. Vhodná výbavička jako je kuchařská zástěra a čepice, určitě nesmí malé pomocnici v kuchyni chybět.

Prodejna Baf shop nabízí rozkošné kuchařské sety, které se skládají z barevných zástěr o velikosti 41 x 52 cm a kuchařských čepiček s různými motivy, například již zmiňovaná myška Minnie, ale také dětmi velmi oblíbená Doktorka Plyšáková.

Pokud vás zajímají i další informace o dětských potřebách, navštivte internetové stránky prodejce na adrese http://www.bafshop.cz/.