Představujeme vlasovou kosmetiku Goldwell
2 mins read

Představujeme vlasovou kosmetiku Goldwell

Krásné vlasy nikomu nerostou jen tak. Jejich stav se odráží především od toho, jakou péči jim dopřáváte. Základem úspěchu je, používat kvalitní vlasovou kosmetiku. Mezi nejlepší značky na současném trhu určitě patří vlasová kosmetika Goldwell, kterou si oblíbili i profesionální kadeřníci. Jaké nabízí možnosti a proč vsadit právě na ni? Zjistili jsme pro vás…

Proč je Goldwell ideální volbou i pro vás?

Goldwell je značka vlasové kosmetiky známá po celém světě. S oblibou ji používá mnoho kadeřníků, kteří chtějí pro své zákazníky jen to nejlepší. Zajímavostí je, že na vývoji produktů spolupracuje značka právě s těmi nejlepšími kadeřníky, což se pozitivně projevuje právě na kvalitě všech přípravků. Jsou vyvíjeny tak, aby přinesly vždy maximální efekt, a právě to je hlavním důvodem, proč byste na tuto značku měla vsadit i vy.

Co vše můžete mít?

Díky přípravkům od Goldwell je možné snadno vyřešit komplexní péči o vlasy v super kvalitě. Velkou část sortimentu tvoří šampony, které musí být základem každé péče o vlasy. Mezi top výrobky patří šampon na vlasy GOLDWELL dualsenses Color Fade Stop, který obsahuje unikátní Brilliance Systém s antioxidačním extraktem z granátového jablka. Díky tomu udržuje barvu vlasů intenzivní a krásnou. Díky šetrnému složení také podporuje regeneraci a výživu vlasů od kořínků po konečky. Nabídka značky zahrnuje i účinné kondicionéry. Specialitou jsou potom séra na vlasy. Naším tipem pro vás je sérum na vlasy ve spreji pro brilantnost a lesk barvy určený speciálně pro blond a melírované vlasy. Sérum obsahuje lipidový olej z mirabelek a díky němu udržuje vlasy perfektně lesklé. Je to ale mnohem více.

Nebudeme vás proto zdržovat výčtem produktů. Podívejte se sama na bohatou nabídku od Goldwell, najdete ji v internetovém obchodě www.puls.cz.