Kvalitní pomůcky usnadní i zdokonalí vaší práci při šití!
3 mins read

Kvalitní pomůcky usnadní i zdokonalí vaší práci při šití!

Šití je pro mnoho z vás nejen praktickou činností, díky které čas od času spravíte potrhaná trička či roztrhané kalhoty, ale zároveň i příjemnou aktivitou, při které se odreagujete, zapomenete na všechny starosti a navíc vám pod rukama vznikne skvostné dílo. Díky kvalitním pomůckám svou práci vyzdvihnete na ještě vyšší úroveň, dodáte vašim výrobkům tu pravou třešničku na dortu a vaše výsledky se stanou vaší vizitkou, jež vás bude reprezentovat.

 

Kde a co si pořídit?

Zaujala vás představa ulehčené práce, která se navíc stane snadnější, příjemnější a kvalitnější? Pak je třeba vybírat s rozmyslem a nekoupit si zajíce v pytli. Hledáte-li kvalitu za příznivou cenu, spolehněte se na pomůcky Simplicity, jež vám zaručí dlouhou životnost i perfektně odvedenou práci, za kterou se rozhodně nebudete muset stydět. A co by vám ve vaší výbavě za žádnou cenu nemělo chybět? Níže vám představíme tři šikovné pomocníky, kteří se stanou součástí vaší práce. Necháte se inspirovat ke koupi?

 

Automatický řezač paspule

Patříte mezi nadšené švadlenky, příznivkyně patchworku či si libujete ve výrobě scrap booku? Pak právě pro vás, ale samozřejmě i všechny ostatní, je ideálním pomocníkem automatický řezač paspule Simplicity. Jedná se o přístroj určený k přesnému, rychlému a především snadnému řezání, díky kterému pro vás tato činnost nebude utrpením a zkouškou vašich nervů, nýbrž příjemnou aktivitou, které se zhostíte s chutí. Ovládá se pomocí pedálu a jistě oceníte i skutečnost, že nejste nuceni držet materiál v ruce.

 

Převíječ špulek

Věnujete-li se šití pravidelně a z této činnosti se stal váš koníček, jistě hledáte nejrůznější řešení, jak si tuto práci maximálně ulehčit a zpříjemnit. K tomuto stavu vám skvěle dopomůže převíječ špulek Simplicity, díky kterému bude převíjení nití mnohem jednodušší. Vše probíhá hladce, rychle a bez nutnosti delšího čekání, což jistě uvítáte.

 

Zažehlovač paspule

Bezpečnost na vysoké úrovni, snadná manipulace i jednoduché ovládání – to všechno a mnohem více vám nabízí zažehlovač paspule Simplicity. Můžete jej využít jak pro výrobu šatů, tak i pro velmi oblíbený patchworku. Je vhodný pro celou řadu materiálů – zmíníme kupříkladu bavlnu, hedvábí, vlnu a další.