L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci s omývacími chloupky
1 min read

L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčci s omývacími chloupky

Děti, které milují překvapení, ocení i zvířecí kamarády L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáčky. Princip rozbalování lahvičky ve tvaru šamponu je stejný jako u panenek L.O.L. Namísto panenky je uvnitř zvířátko Chlupáček, které až po omytí ukáže svůj vzhled. Chloupky je možné ze zvířátka všechny smýt, anebo některé ponechat a vytvořit mu vlastní a jedinečný design.

Je možné, že Chlupáček po umytí změní barvu, nebo že jeho chloupky začnou šumět. Když se dvakrát napije vody z lahvičky, začne plakat, plivat nebo čůrat vodu. Zábavu si užijete s celou sadou L.O.L. Surprise! Doplňky je možné libovolně kombinovat napříč různými řadami, např. s L.O.L. panenkami i s malými L.O.L. sourozenci.

V balení je ukryto celkem 7 překvapení. Najdete v něm sběratelskou samolepku, kouzelnou lahvičku, lopatičku, celkem dva doplňky a samotné L.O.L. zvířátko Chlupáčka, které vás překvapí, když mu dáte napít z lahvičky. Chlupáčky lze nosit v samotném obalu – lahvičce od šamponu, který po připevnění řetízku s poutkem slouží zároveň jako kabelka.

Hračka je určena pro děti od 6 let. Doporučená maloobchodní cena L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáček je 389 Kč.