Legenda Star Wars v dětském světě
3 min. čtení

Legenda Star Wars v dětském světě

Na Hvězdných válkách vyrostlo už několik generací. Původní trilogie byla doplněna o další díly a filmy se staly kultovními. Sotva najdete ve světě dospělých i dětí někoho, kdo by neznal princeznu Lejlu, mistra Yodu nebo Darth Vadera. Skvěle propracovaná sci-fi pohádka z dalekých galaxií plná bitev vesmírných lodí a prapodivných tvorů z různých planet ovládla svět a zasáhla do světa módy i hraček.

Vesmír nás odjakživa fascinuje a i když už v dospělém věku na pohádky nevěříme, fantazii jsme neztratili. A tak se rádi vracíme do dětských let a malými drobnostmi si připomínáme bitvu dobra a zla. I hračky určené pro děti mohou zabavit dospělé a ideální je, když si hrají rodiče i děti dohromady. To je třeba případ oblíbené stavebnice Lego, která nabízí celou kolekci Star Wars s různými doplňky a nadstavbami. Ty můžete použít samozřejmě i samostatně, třeba s mikrostíhačkou s velkými motory a vystřelovačem si můžete užít bitvu s flotilou Impéria. Držíme palce, ať ji vyhrajete!
Postavičky ze Star Wars jsou oblíbeným motivem i jako přívěsky na klíče nebo batohy. Moudrý mistr Yoda je skvělou volbou pro vaše děti, navíc má v sobě zabudovanou LED baterku a tak můžete svítit, kde se vám zachce. Přes den hlídá klíče před ztracením a v noci se stává bojovníkem řádu Jedi. Děti si jistě potmě pod peřinou vymyslí spoustu příběhů, jak Yoda zachrání planety a vyhraje nad nepřátelskými zrádci.

Fantazii se meze nekladou a zvláště té dětské. Proč by se vesmírná loď nemohla usídlit na zámku princezny Elsy z Ledového království nebo bojovat proti Angry Birds? Výhoda stavebnic je ta, že mají obrovskou variabilitu a děti se s nimi opravdu vyřádí. Hra navíc podněcuje představivost a zlepšuje vyjadřovací schopnosti. Na www.elektro-produkt.cz najdete mnoho stavebnic a Lego sortimentu nejen z kolekce Star Wars. Děti budu mít určitě radost a stavět kostičku na kostičku může být pro dospělé hezký relax. A toho v dnešním světe, i bez intergalaktických bitev, potřebujeme opravdu hodně.