LEGO novinky 2016, seznamte se!

0

Zatímco do kamenných obchodů pronikají novinky v oblasti hraček jen zvolna, výhoda e-shopů spočívá právě v jejich rychlosti. Jedním klikem si můžete zbrusu nové lego prohlédnout i koupit. Mimochodem věděli jste, že investice do těch nejlepších lego stavebnic přináší dlouhodobě větší zisky než nákup zlatých slitků?

Lego je oblíbenou hračkou už několika generací a je hodnota nestále stoupá. Kdo ví, možná i vy máte na půdě nějaký zapomenutý poklad z kostek. Ovšem děti s ním nejspíš neohromíte. Ty spíše touží po nových setech s dalšími příhodami jejich oblíbených hrdinů. A rok 2016 bude na novinky opravdu bohatý!

Lego Friends milují všechny holčičky

Lego Friends patří mezi nejúspěšnější produkty značky LEGO. Příběhy party dobrých kamarádek, podpořené vydanými knihami nebo doplňovacími sešity, oslovily mnoho dívek na celém světě. Mezi LEGO novinky 2016 patří Narozeninová oslava plná nejrůznějších roztomilých doplňků pro postavičky i zvířátka. Nového zpracování se dočkala i popová zpěvačka Livi, která nyní vlastní opravdu velkolepý dům. A chybět nemůže ani oblíbená dobrodružná série malých záchranářek, tentokrát v detailně propracovanou stavebnicí Dobrodružný tábor – dům na stromě. Horolezecká stěna, houpačka ve tvaru pneumatiky nebo funkční tobogán přinesou vašim dětem mnoho a mnoho hodin kreativní zábavy.

Lego Technic zdaleka není jen pro děti

O tom, že hraní s kostkami lega rozvíjí kreativitu a logické myšlení, jistě není třeba polemizovat. Stavebnice se dají navzájem kombinovat, což přináší stále nové a nové možnosti hraní. Tohoto prvku často využívají i dospělí. A lego to ví.

Set s názvem Lego NEXO Knights Fortrex je doslova splněných snem každého malého i velkého kluka. Mnoho pohyblivých prvků, rozložitelné zdi a provedení 2v1 přiláká ke hře i leckterého dospěláka. Jedna jediná stavebnice tak přinese do vašeho domu mno společně strávených chvil. A to je na ní to nejlepší.