4 min. čtení

Lyžařská sezóna klepe na dveře!

Podzim je v plném proudu a tak je nejvyšší čas připravit se na lyžařskou sezónu. Je nutné vytáhnout svou výstroj na denní světlo a pečlivě zkontrolovat její stav. Měli byste se rozhodnout, co stačí opravit a co je třeba koupit nové.

 


 Pokud myslíte, že byste to lépe zvládli za asistence odborníka, je tu pro vás SKI CENTRUM se svými pražskými pobočkami v Petrovicích, na Novodvorské a  nově i na Chodově.

 

A co všechno vám SKI CENTRUM nabízí? Dá se říci, že co se týká lyžařské výstroje, vyhoví všem. Své si tu najde sportovní lyžař – ten chce předně účelné a praktické vybavení. Lyžařský  „gigolo“ si žádá vybavení pěkné a oku lahodící, s příslušnou zátěží na svou peněženku. Ale co? Ať všichni vidí a slečny ať omdlévají. Pomoc zde najde i „sváteční“ lyžař, který vlastně neví co by potřeboval, ale lyžovat chce.

 

Prodej:

SKI CENTRUM nabízí prodej nových modelů lyží Atomic, Salomon, Volki a samozřejmě i Elan. To vše za bomba ceny. Pro běžkaře a milovníky crosscountry je připravena nabídka lyžařských setů Atomic a Rossignol. Pro úplně všechny, včetně snowboardistů, je tady úžasný výběr lyžařských doplňků, oblečení a dalšího zboží značek Blizzard, Solomon, K2, Burton, Lange, Ride, Scott USA, Relax, Marker, Look a mnoho dalších. To musíte vidět! Oči neví, kam se dřív podívat a lyžařská dušička se tetelí blahem! J A jako bonus tu pro vás mají opravdu skvělé ceny!

 

Půjčovna:

SKI CENTRUM má ideální řešení pro vás všechny, kteří na horách a sjezdovkách trávíte málo času a nebo jste se ještě nerozhodli, které lyže vám „půjdou k pleti“. Zapůjčení lyžařské výstroje je ideální řešení. Je možné si zapůjčit celý komplet nebo jen část a to na víkend, týden, či jiné časové období. Na půjčení tu mají více jak 500 párů lyží, lyžařských bot a dalších doplňků. Tudíž je nepravděpodobné, že zrovna pro vás, by neměli. Ceny jsou mírné, pracovníci usměvaví a tak budete zkrátka maximálně spokojení.

 

Bazar:

SKI CENTRUM myslí i na ty, kteří neprahnou po lesku nové lyžařské výstroje a spokojí se s funkční starší. Vždyť i starší skvěle slouží! Mají tu pro vás připraveno na 700 párů lyží po kompletním servisu, také snowboardy a lyžařské boty a další doplňky. Na vše dostanete 2 ROKY záruku. To je víc než fér, co myslíte?

 

Servis:

SKI CENTRUM a jeho pobočky v Petrovicích a na Novodvorské nabízí kompletní servisní služby a opravy vašeho sportovního vybavení. V rámci projevu nadstandardních služeb stále platí v těchto pobočkách nabídka broušení bruslí.

 

Na všech pobočkách Ski Centra se na vás těší tým proškolených pracovníků, kteří jsou připraveni plnit vaše přání a sny týkající se lyžařské a snowboardové výbavy. Veškeré zboží vám předvedou, pomohou vyzkoušet a nakonec společně vyberete tu vaši výbavu snů. J A navíc, pokud „nestíháte“, můžete si telefonicky domluvit vaše nakupování úplně mimo pracovní dobu! To jsou vážně BOMBALYŽE, co?!

 

Ski centrum Petrovice

Morseova 252
Praha 10 – Petrovice
Tel.: 274 869 372
Tel.: 608 330 013
www.bombalyze.cz

 

Ski & Bike centrum Novodvorská
Korandova 24
Praha – 4, Hodkovičky
Tel: 775 692 069

www.bombalyze.cz

 

Ski centrum Chodov
Starochodovská 83
Praha 4 – Chodov 
Tel.: 608 330 013 
www.bombalyze.cz

 

 


www.bombalyze.cz