3 mins read

Nejoblíbenější dětské povlečení !

Zjistili jsme pro Vás, které dětské povlečení je nejoblíbenější. Inspirujte se s námi pětkou NEJ, o kterou se s námi podělila Míša Loudínová, majitelka rodinného internetového obchodu Dráček.cz.

 

Dětské povlečení prodáváme již od našeho začátku. Nabídka dětského povlečení tehdy nebyla tak široká jako dnes, ale mezi nejprodávanější vždy patřilo dětské povlečení s motivy oblíbených dětských postaviček. Ačkoliv na nás z televizních obrazovek útočí všelijací roboti, nadpřirozené vesmírné příšery a tak podobně, v dětských postýlkách s dětmi stále usínají Krtek, Víla Amálka nebo Rákosníček.

 

Dětské povlečení večerníčky

 

Skutečně, mezi nejoblíbenější dětské povlečení dlouhodobě patří povlečení s Krtkem. Krtek a autíčko, Krtek a přátelé, Krtek a kalhotky. Předloni vzbudila velký zájem dvojice domácích kutilů Pata a Mata a Bořek Stavitel. Letos se však na scénu vrací opět téměř zapomenutý Čtyřlístek a Víla Amálka. Do jisté míry ovlivňuje prodejnost vysílání televize, ovšem například zmíněnou Vílu Amálku jsme na obrazovkách skutečně dlouho neviděli. Která je nejoblíbenější pohádka Vašich dětí? A mají oblíbené hrdiny také na povlečení?

Velikosti dětského povlečení

Dětské povlečení je obvykle nabízeno ve dvou základních velikostech: dětské povlečení do postýlky (deka 90x130cm a polštář 40×60 cm) a dětské povlečení do postele pro větší děti (deka 140×200 cm a polštář 70x90cm). Nejen děti milují dětské povlečení.

 

Vybíráme povlečení podle materiálu

Nejpoužívanějším materiálem používaným pro dětské povlečení je bavlna. Pro své děti chceme přeci to nejlepší, a co lepšího je než sladký spánek jako v bavlnce? 🙂 Pokud budete myslet trochu také na sebe, vybírejte dětské povlečení z krepu. Krepové povlečení není tolik náročné na údržbu a hlavně je nemusíte žehlit. Pro chladné měsíce doporučujeme hebounké dětské povlečení z hřejivého flanelu.

 

Proč nakupovat dětské povlečení na Dráček.cz?

Dráček.cz je rodinný obchod. Setkáte se tu vždy s přátelskou atmosférou a ochotou. Manželé Loudínovi Vám po telefonu rádi poradí s výběrem a podělí se o zkušenosti ostatních maminek. Dětské povlečení nabízí za velmi rozumné ceny, o čemž se můžete přesvědčit sami. Rychlé dodání, možnost osobního odběru v Praze, nebo doručení zásilky do práce – to jsou jen některé důvody, proč se Vám na Dráčku zalíbí.

 

 

Kupte svým dětem dětské povlečení ještě dnes.

 


www.dracek.cz