Máte syna? Na jaký tábor ho pošlete?
2 mins read

Máte syna? Na jaký tábor ho pošlete?

Děti jsou prý rok od roku náročnější. Chtějí nejnovější hračky, vybírají si, co sní a naopak nesní. Nároky se ale zvyšují i ze strany rodičů. Teď nemluvíme ve smyslu směrem k dětem, ale ke společnosti, škole, zábavě apod. Buďte nároční i při výběru letního tábora – vyplatí se Vám to.

Tematické tábory jsou hit pro děti i jejich maminky

Dávno již odzvonilo nudným táborům, kde všichni dělali všechno stejně. Dnes můžete svému dítěti zařídit skutečně exkluzivní zážitek. Hlavně pokud jde o kluky. Ti většinou příliš nároků nemají. Těžko je ale přemluvíte, aby odjeli se sestrou na taneční tábor. Pojďme se podívat, co se v dnešní době nabízí pro spokojenost našich dětí, tedy hlavně když jde o syna.

Army tábory pro správné kluky.  Kdejaká maminka by se mohla zaleknout, ale nebojte se, na tomto táboře se vašemu dítěti nic nestane. Tábor je nastaven tak, aby se děti vyblbly. Je plný maskování, plížení a supertajných misí. Kdejaký kluk touží být policistou nebo vojákem, proč mu to tedy nesplnit alespoň na letním táboře?

Dobrodružné tábory jsou pro kluky objevitele. Každý je tematicky zaměřený. Můžete si být jisti, že se vaše dítě bude bavit. K dispozici jsou totiž kostýmy i rekvizity. A váš mladý si tak může vyzkoušet středověké tažení, projít hvězdnou bránou tak, jako v televizi anebo procestovat Středozem z Pána prstenů. Témat je skutečně mnoho a jedno je lepší než druhé.

Do třetice je tu zážitkový tábor. Zde můžete dítěti připravit prakticky jakoukoli zábavu. Může si vyzkoušet divadelní tábor, tábor přežití, nebo se stát rangerem. Podpořte kreativitu svého syna a dopřejte mu něco jiného, něco, co ho bude bavit.

Tematické tábory mají hned několik výhod. Tou první je, že se kluk parádně vyblbne a tou druhou je, že prožije nevšední zážitky, pozná nové lidi a podpoříte tak jeho přirozenou kreativitu.