Míříte do Moravského krasu? Využijte Olberg!
2 mins read

Míříte do Moravského krasu? Využijte Olberg!

Moravský kras patří mezi turisticky nejpopulárnější lokality v České republice. Jeho největšími lákadly jsou Punkevní jeskyně a propast Macocha, které ročně navštíví tisíce turistů nejen z ČR. Okolí toho nabízí ještě mnohem více. Pokud se právě sem rozhodnete vyjet na výlet, měli byste si vyhradit minimálně víkend, abyste se mohli kochat malebnou přírodou, historickými památkami a plnými doušky si užít pohostinnost místního kraje. Poradíme vám, kde najdete velmi komfortní ubytování za cenu, která mile potěší. Užít si budete moci i špičkové wellness.

dscn1302m

Hotel Olberg = komfort v srdci Moravského kraje

Hotel Olberg je místem, který dokáže zvýšit úroveň vaší dovolené. Jeho největší výhodu je strategická poloha v srdci Moravského krasu. Od hotelu je to kousek k Macoše i dalším skvostům okolí. Nabízí moderně vybavené pokoje, příjemné hotelové prostředí, ochotný personál a nechybí ani restaurace, kde kuchaři každý den připravují speciality, a to především z regionálních potravin.

dscn1318m

Hotel Olberg nabízí ubytování Moravský kras v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Cena za jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji začíná na 1 190 Kč, cena je konečná a je v ní zahrnuta i bohatá snídaně. Hotel nabízí i čtyřlůžkové apartmány, které jsou ideální pro rodiny či party přátel. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek, je tak atraktivní pro menší firmy, které si zde mohou uspořádat firemní večírek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, LED televizi a je vybaven stylovým dřevěným nábytkem. Výhodou je internetové wi-fi připojení zdarma a jistě oceníte i možnost parkování přímo u hotelu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nechte se hýčkat

Hotel Olberg nabízí všem hostům zážitky v podobě wellness. Užijete si pobyty v sauně, kam se vejde až 6 osob, či absolutní uvolnění těla ve vířivce. Hotel má i venkovní vyhřívaný bazén. Pokud budete chtít, hotel nabízí zakoupení privátního wellness. Nikdo vás ve vířivce, sauně ani bazénu nebude rušit. Kromě toho si lze objednat i blahodárné masáže. Hotel provozuje také půjčovnu sportovních potřeb a lze si půjčit i vozítka Segway a vyrazit na výlet.

Hotel Olberg se nachází v obci Olomučany č. p. 58.