Na wellness v třetím trimestru! Lázně si užijete i s bříškem
2 mins read

Na wellness v třetím trimestru! Lázně si užijete i s bříškem

Večerní toulky překrásnou přírodou, sledování zapadajícího slunce i úchvatné památky v bezprostředním okolí dobře situovaných hotelů nebo vyhlášených penzionů. Wellness pobyty jsou zdrojem inspirativního poznání malebných krajin v kombinaci s příjemnými lázeňskými procedurami vedenými zkušeným personálem. Mohou se jich však zúčastnit i těhotné ženy, nebo je právě pro ně tato kapitola dočasně uzavřena?

 

Wellness pobyty pro těhotné

Neexistuje žádný důvod, proč by se na wellness pobyty pro těhotné, mělo pohlížet v jakémkoliv negativním duchu. Není třeba se pro svou biologickou změnu limitovat a ochuzovat se tak o příjemné zážitky nebo něžnosti, které přispívají k celkové psychické pohodě. Vypadat lépe a cítit se plní energie mohou i těhotné.

Naopak kdy jindy by se žena měla zajímat o špičkové lázeňské procedury, než právě v tak nádherném období. Jednotlivé procedury se dají případně zkrátit a nechat si delší čas na odpočinek. Wellness pobyty tedy nejsou pro nastávající maminky nebezpečné, ale je třeba se svěřit do péče skutečných odborníků. V České republice se v současné chvíli nachází nemalý počet lázní a salónů, které dokážou své procedury těhotným perfektně přizpůsobit.

 

Prověřené wellness pro maminky a těhotné

Při výběru se zaměřte výhradně na kvalitní lázeňské procedury a šetrnější program. Nejlépe pak, pokud daný hotel nebo penzion má přímo vytvořený program pro nastávající rodičky. Wellness pobyty pro maminky v odpovídající kvalitě poznáte hned podle několika základních znaků. Personál si pro vás připraví speciálně sestavený program zbavený agresivních, sportovních nebo detoxikačních masáží. Nenabídnou vám horké koupele přesahující teplotu přes 38 °C a veškeré masáže přizpůsobí stavu a velikosti vašeho bříška.

Mezi osvědčené a neinvazivní procedury patří například masáže šíje, hrudní páteře v sedě, parafínové zábaly na ruce nebo šetrné cvičení pod vedením fyzioterapeutky. Vydejte se vstříc novým zážitkům i společně se svým prozatím nenarozeným miminkem.