Nano impregnace oken. Mytí výloh v centru. Čištění fasád Praha 2
4 mins read

Nano impregnace oken. Mytí výloh v centru. Čištění fasád Praha 2

Vlastníme s manželem obchod na velmi rušné pražské ulici v centru města a hledali jsme řešení, jak předejít tak častému mytí výloh, jaké jsme museli využívat doteď. Firma se kterou jsme spolupracovali nám žádnou možnost nenabídla, takže jsme museli hledat jinde.

Na internetu jsme, na základě velmi dobrých recenzí, objevili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., mytí výloh, výškové čištění oken, fasád Praha 2. Zaujala nás hlavně jejich možnost impregnace výloh. Domluvili jsme se s centrálou na termínu čištění. Již komunikace s nimi byla naprosto bezproblémová a příjemná a tak jsme byli zvědaví na konečný výsledek.

Pánové z firmy A SERVIS přijeli přesně na čas a dali se do práce. Byli velmi milí, s takovým pěkným přístupem se člověk málokdy setká. Nebo alespoň u poslední firmy, jsme toto postrádali.

Nejprve výlohy umyli rozmývákem a setřeli gumovou stěrkou. Když měli výlohy umyté vyleštili je suchou bavlněnou utěrkou. Říkali jsme jim, že předchozí firma využívala leštidla, a dozvěděli  jsme se, že i to mohla být jedna z příčin toho, že se nám okna tak brzy špinila, že to jistě není náhoda. Prý to některé firmy dělají schválně, aby měli častější zakázky. Dobré vědět.

Po umytí a vyleštění nám pracovníci A SERVIS nanesli na okna nano impregnaci. Nyní jsou naše výlohy chráněné před nečistotami a vodou a na jejich údržbu není třeba žádných dalších speciálních prostředků, stačí pouhá voda. Životnost výloh se díky tomu i prodloužila a tak máme na nějaký čas po starostech. Děkujeme A SERVIS  za kvalitně odvedenou práci a doporučujeme je dál.

Dezinfekce, sanace, likvidace plísně. Odstraňování graffiti. Výškové čištění fasád Praha 8

Poprvé jsme se s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., protiplísňový nátěr Praha 8, odstraňování graffiti, potkala, když bylo potřeba odstranit graffiti z venkovní části mojí restaurace. Nějakého vysoce kreativního pouličního umělce se špatným vkusem asi přepadla múza, takže nakreslil nesmyslné surrealistické čárance přes celou zeď. Museli jsme zajistit ihned firmu, která by mě toho zbavila. Protože ta ohavnost určitě už musela odradit několik zákazníků.

31778566 - graffiti on a wall - detail of a graffiti painted on a wall

Takže jsem si sedla k počítači a četla všechny možné recenze, diskuze a podobně. A nakonec jsem se rozhodla na A SERVIS LIPKA, která se mi zamlouvala nejvíce. V domluvený den přijel jejich tým zaměstnanců a pustili se do práce. Graffiti odstranili, potom vše natřeli barvou ve stejném odstínu, jako byla fasáda domu, kterou si nechali předem namíchat, a poté nanesli antigraffitovou ochranu, která zajistila, že další případné odstraňování čmáranic bude naprosto bezproblémové.

Pro jistotu, protože odstraňování bez tohoto nátěru je hodně nákladná záležitost. Proto všem jejich službu odstraňování graffiti, dále službu sanace, likvidace plísně, odstranění hub, mechů a dezinfekci fasády Praha doporučuji, protože jsem ji již v minulosti již poptávala. Díky LSG Praha – protiplísňový nátěr, je můj problém s plísní taky zažehnán a na dlouhou dobu.

Zaměstnanci byli velmi slušní, jakékoli domlouvání proběhlo taky bez problému, termín nám ani jednou nepřesunuli. Možná podle některých je vychvaluji z věci, které jsou „přece“ samozřejmostí, ale ve skutečnosti nejsou. Ani tyto základní věci už dnes nejsou samozřejmostí, i když by měli být. Proto pokud potřebujete odstranit graffiti, nebo si chcete nechat natřít antigraffitovou ochranu, tak u úklidové firmy A SERVIS jste na správné adrese.