Nejlepší narozeninová oslava pro dítě? BRuNO se o ni postará!
2 mins read

Nejlepší narozeninová oslava pro dítě? BRuNO se o ni postará!

Mnozí dospělí už narozeniny neslaví, děti ale ochudit nesmíte! Upřímné dětské radosti z parádní oslavy se prostě nic nevyrovná! Máte malý byt, kam se kamarádi vašeho dítka nevejdou? Nebo prostory máte, ale chybí vám čas na zařizování? BRuNO vaše trable vyřeší s jistotou, že oslava bude nezapomenutelná!

 

Proč je BRuNO ideální místo?

BRuNO je moderní zábavní park v Brně. Jedná se o velký komplex, který je vybaven zábavnými dětskými atrakcemi a nabízí vyžití pro děti všech věkových kategorií. Nachází se v něm například Tenké střevo – 38 m dlouhá skluzavka, Opičí a Pavoučí komín s lanovými překážkami a prolézačkami, Podzemní nory – labyrint chodeb o průměru 150 cm a 110 cm a další originální prvky. Děti se vyřádí i na obrovském skákacím polštáři, skluzavkách, trampolínách nebo na houpačkách.

 

Pořádá oslavy na klíč!

Jedinou vaší starostí bude, vybrat si místnost, ve které se narozeninová oslava odehraje. Nic jiného dělat nemusíte a přitom budete mít jistotu, že „ten výjimečný den“ splní vysoké nároky vás i vašeho dítka. Místnosti pro oslavy jsou stylově vyzdobeny různými motivy, např. cirkus, princezny, vesmír aj. Nachází se v prvním patře parku, odkud mají děti volný vstup na všechny atrakce. Standardně BRuNO nabízí 3 narozeninové balíčky, vše je ale o domluvě, vyhoví vašim požadavkům. Postarají se o narozeninový dort, nafouknou balónky, připraví občerstvení. Postarají se také o hry, takže si rodiče mohou odpočinout a mít radost, že si jejich dítě právě užívá tu nejlepší oslavu. Na internetových stránkách dokonce najdete připravené pozvánky, stačí je vytisknout a vyplnit jména. Vaše dítko je poté rozdá všem kamarádům.

 

Restaurace nechybí!

Součástí parku je nová restaurace Brno – Slatina s názvem Hnízdo. Nabízí velkorysý prostor, má i salonek s 20 místy. Je příjemným místem i pro pořádání obchodních schůzek. Restaurace má samostatný vstup, aktuálně se pracuje na propojení s centrem.