Nevíte si rady s vymýšlením originálního dárku? Nechte si vytvořit hrnek se společnými vzpomínkami
2 mins read

Nevíte si rady s vymýšlením originálního dárku? Nechte si vytvořit hrnek se společnými vzpomínkami

Nejspíše každý z nás zná každoroční pravidelné vymýšlení darů pro naše milované. Rok od roku je to horší a horší, protože nápady zkrátka nejsou nekonečné a dříve či později dojdou. Základním předpokladem vykouzlení úsměvu na tváři přitom rozhodně není cenovka, nýbrž originalita a prokázání citů. Čím uděláte pořádnou radost?

Připomínka společných chvil

Ať už zrovna vymýšlíte dar pro vaše přátele, lásku, rodiče, sourozence, či třeba kolegy v práci, určitě vsaďte na vyjádření společně prožitých situací. K tomu přirozeně potřebujete nějaké fotografie, s čímž by v dnešní době chytrých telefonů neměl být žádný problém. Máte-li nějaké vyloženě speciální obrázky, nechte si zařídit hrnek s vlastní fotkou.

Možností je samozřejmě více a fantazii se meze nekladou, takže lze klidně vsadit i na oblíbený potisk textilu. Hlavní je již na první pohled vyvolat veselé, vtipné nebo láskyplné pocity v obdarovávané osobě. Nemusíte se omezovat jen na jeden obrázek, protože můžete na jeden produkt nechat natisknout klidně více fotek.

Jak na to?

Dnes už není vůbec složité si nechat vytvořit hrnky s vlastním potiskem a další podobné záležitosti. Skvělým pomocníkem se vám stanou například internetové stránky t-shock.eu zaměřující se přesně na tuto oblast. Na výběr máte z pestré škály variant, barev i provedení nejrůznějších produktů pro malé i velké.

Vlevo nahoře na zmíněných webovkách najdete kategorii „Vytvoř“, přičemž po kliknutí na ni vás překvapí přehledný konfigurátor jednotlivých možností. Nejedná se vůbec o nic složitého, takže to zvládne hravě i méně počítačem políbený jedinec. Hledáte-li originální a krásný způsob vyjádření lásky, pak jste právě našli tu správnou cestu. Hlavně posléze nezapomeňte vymazat historii, aby nebyl váš záměr vyzrazen.