Aby auto zůstalo bez drobečků
2 mins read

Aby auto zůstalo bez drobečků

Možná to dobře znáte, pokaždé, když děti vystoupí z auta, zůstane po nich spousta drobečků. Kde se berou, když v autě nic nejedly? Že by zázrak? Děti to prostě umí, během chvilky bez námahy zaneřádí celé auto.

Auto je takový malý pokojíček na kolečkách. Děti se tu mnohdy cítí jako doma, a tak se v něm i chovají. Proto není divu, že na sedačce objevíte drobky, možná i jehličí, kamínky nebo jiné nečistoty, které do auta nepatří.

S takovými drobnými nečistotami si snadno poradí  výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium (doporučená cena 2390 Kč). Poradí si nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice. Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz