Noha v botě od Cipíska

Dětská obuv Cipísek je prodejna, kterou najdete na Praze 4. Cipísek nabízí nejoblíbenější značku mezi maminkami – Superfit.  Dětská obuv Superfit představuje hlavně zdravé a kvalitní obouvání pro vaše děti. Najdete zde celoroční nabídku a vaše děti tak mají opravdu z čeho vybírat.

 

Co dělat, aby se noha správně vyvíjela?

Nepodceňujte obouvání vašich dětí. Jak vybrat tu správnou obuv pro vaše děti? Dětské boty Superfit jsou zdravotně certifikované a jsou vyráběny ve spolupráci s dětskými lékaři i ortopedy. Jde o boty z přírodního materiálu. Další bonusy těchto bot jsou hlavně, že nohy se v nich nepotí, boty jsou vzdušné podešev je ohebná, podrážka polyuretanová, což nabízí pohodlí v případě skoku. Opatek je pevný, noha tak zůstává celou dobu ve správné poloze a upevněna. Dětské boty Superfit jsou vyráběny pro všechny typy dětských nožiček, pro úzké i ty s vysokým nártem.

 

Boty po celý rok

Obuv musí padnout, ovlivní totiž vývoj celé nožičky po celou dobu nošení. Rozhodně byste neměli na obuvi pro děti šetřit. Nijak nepodceňujte velikost boty, děti rozhodně do správné boty nikdy nedorostou.

 

Vybrat můžete:

  • Dětské zimní boty Superfit, které jsou vyrobeny jak pro chlapce, tak i pro dívky. Skvělé sněhule od oblíbené značky Demar nepropustí žádnou vlhkost ani zimu, nožičky budou v teple. Zajímavé by pak pro vás mohly být boty od značky DD Step. Ty jsou díky použitým technologiím lehká, má pevný opatek i vyjímatelnou zateplenou stélku. Dětské zimní boty Superfit disponují podrážkou GORE-TEX.
  • Dětské letní boty Superfit naopak nabízí pohodlí i v těch největších teplech. Sandálky s plnou špičkou jsou určeny spíše pro menší děti, aby nedocházelo k okopávání.
  • Nejčastěji vybírané jsou dětské celoroční boty Superfit. Nosit je můžete celý rok, a to v jakémkoli počasí. Hodí se na výlety i na běžné nošení.