Objevili jsme závěsy, které konečně splní vaše očekávání
4 mins read

Objevili jsme závěsy, které konečně splní vaše očekávání

Moc tmavé, moc světlé, příliš krátké a celkově nevyhovující závěsy. To jsou problémy, které mohou poměrně znepříjemnit celkový prožitek z pobytu v místnosti. Nezáleží ani tolik na tom, jestli se jedná o stínění před v noci svítící lampou veřejného osvětlení nebo jako utlumení horkého letního slunce, které se neodbytně hrne dovnitř. Závěsy by měly být krásné na pohled a funkční přesně podle našich představ. V tomto článku vám poradíme, jak toho dosáhnout.

 

Závěsy šité na míru

Nejlepší možností, jak získat závěsy přesně podle vašich představ, je objednání na míru. Vyberete si barvu, délku a celkové rozměry tak, aby dokonale seděla na okno. Požadovaný vzor nebo odstín je přesně na míru vašim požadavkům. Díky tomu dosáhnete jedinečného designového efektu, který pomůže vylepšit celý interiér. I taková malá změna, jako jsou správné závěsy, může znamenat velký rozdíl a každý si toho jistě všimne. Navíc ušetříte hodně času, který je nutný věnovat právě šití celých závěsů na více oken.

 

Profesionální výsledek

Někteří lidé si myslí, že ušít si vlastní závěsy ze zakoupené látky není nic složitého. Jenže pokud to skutečně neumíte, může výsledek vypadat opravdu neprofesionálně. Křivé švy a celkově špatné provedení zničí dojem i při použití maximálně kvalitní látky v krásné barvě. Pokud zvolíte závěsy na míru, které jsou šité v profesionální dílně, nemusíte se obávat výsledku. Poctivá česká práce ve spojení s pořádnými šicími stroji a dlouholetými zkušenostmi jsou téměř jistou zárukou úspěchu a maximálně profesionálního výsledku.

 

Kvalitní materiály od spolehlivých dodavatelů

Pořádné závěsy se nedají vytvořit z nekvalitní látky. Pro zachování dlouhé životnosti a stále krásného vzhledu je klíčové použít vhodný materiál v odpovídající kvalitě. Firma DIAMOND DESIGN volí látky od ověřených dodavatelů z Belgie, Francie, České republiky nebo Itálie. Látka je vždy kontrolována, protože jedině bezchybný materiál může vést ke vzniku krásných závěsů, pod které se tato firma podepisuje. Připravte se na to, že se vás lidé na návštěvě budou ptát, kde jste koupili takové krásné závěsy.

 

Prohlédněte si nabídku v showroomech

Že pořád nevíte, jak by mohl vypadat výsledek? O nabídce se přesvědčte v některém ze showroomů, které jsou rozmístěné po celé České republice. V případě pochybností o vhodnosti zvolených závěsů do vašeho interiéru si nechte poradit od profesionálního designéra. Ten navrhne nejlepší řešení právě do vašeho interiéru. Výsledkem bude místnost, která vypadá jako z katalogu o bydlení. Nakonec nebudete vědět, jaké si máte vybrat. To je však úplně v pořádku. Myslete na to, že jednou za čas potřebují vyprat, a to je ideální příležitost pro jejich výměnu za jinou barvu nebo vzor.