Olivový olej je pro dětský jídelníček zaručeně dobrá volba

0

Každý rodič chce pro své potomky to nejlepší – což platí i v ohledu stravování. Právě proto bychom měli vynechat fastfood a slazené perlivé nápoje, které ničí sklovinu a celkově vzato nemají na zdraví nikterak pozitivní vliv. Proč nedat šanci raději přírodě, která se na nás usmívá z mnoha olivových hájů napříč celou Evropou? Dominantní pozici v tomto směru drží Španělsko, konkrétněji pak Andalusie, kde se olivový olej pěstuje opravdu ve velkém. Byla by škoda nevyužít tento potenciál a nenaučit děti stravovat se chutně a zdravě, což je skutečně lákavá kombinace, že?

 

Kvalita na váš stůl aneb řešení pro všechny

A pochutná si každý, protože Nobleza del Sur plně dostojí svému pojmenování, které ve volném překladu znamená „šlechta pocházející z jihu“. Tato rodinná farma již přes tři století pěstuje olivy a vyrábí olivový olej. Tyto prémiové olivové oleje pravidelně sbírají ocenění na mezinárodních soutěžích, což jen potvrzuje výjimečnou kvalitu těchto olejů. Nejen kvalita oleje, ale také design lahví vás jistě zaujme a dělá z Nobleza del Sur elegantní dárek.

Olivový olej obsahuje celou řadu vitamínů, antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek. Proto je dobré kvalitní olivový olej zařadit i do jídelníčku dětí. Právě proto Nobleza del Sur míchá ze svých olejů speciální kupáž určenou pro děti. Dětský olivový olej je tak vyladěn pro mlsné jazýčky našich dětí a jemná ovocná chuť skvěle dochutí řadu zdravých jídel. Prim hraje i lahev, na které najdete veselé barvy a motivy, jako stvořené pro typický dětský svět…

Obecně platí, že olivový olej – samozřejmě v extra panenské verzi – by měl patřit do každé kuchyně, která to myslí se zdravým jídelníčkem opravdu vážně. Když se narodí dítě, jsou předsevzetí dána zcela jednoznačně. Bez chemie, konzervantů, co největší příklon k přírodnímu stylu, že? A právě tohle pomůže olivový olej beze zbytku dodržet, neboť je připravován mechanickými postupy, tradičně a s láskou. Jde o skutečný balzám pro tělo, protože kromě toho, že doslova pohladí žaludek, dokáže i zlepšit náladu.