Osvědčené rady: vybíráme dámskou zimní bundu pro teplejší dny
3 mins read

Osvědčené rady: vybíráme dámskou zimní bundu pro teplejší dny

Zima přináší naprosto odlišné požadavky na oblékání a každá chyba vás nepříjemně potrestá. Chladné dny střídají mrazivé noci. Teploty balancují na hranici únosnosti a následně je vystřídají záblesky teplejších dnů, kdy se rtuť teploměru drží nad nulou. Ve vašem šatníku by neměla chybět kvalitní dámská zimní bunda, která dokáže zajistit odpovídající podmínky.

Podívejme se na nejdůležitější aspekty samotného výběru a nedělejte zbytečné chyby ohrožující zdravotní stav, komfort při pohybu a celkovou spokojenost.

Vyberte si ideální zimní bundu

Ideální zimní bunda neexistuje. Vždy je lepší mít dva charakterově odlišné modely pro opravdu mrazivé dny a teplejší zimní záchvěvy. Módní zimní bunda plně dostačující do teplejších dnů nesmí zůstat bez povšimnutí. Design je pro ženy velmi důležitý a při výběru hraje největší roli.

Velký význam je dán odlišným přístupem k oblečení a módě jako takové. Muži volí především praktičnost a nenápadný vzhled, zatímco ženy chtějí vypadat sexy a přitažlivě za všech okolností. Kromě vzhledu se zaměřte i na střih daného modelu. Přiléhavá dámská zimní bunda dokáže skvěle zakrýt všechny nedostatky a navíc i napomoci k lepší vizualizaci postavy. Dokonce i péřová bunda zúžená v pase umí opticky vylepšit vnímání tvaru vaší postavy. Naopak špatně odhadnutá velikost se postará o zcela opačný výsledek.

 

Dámská zimní bunda – design nestačí

Vzhled a střih je bezesporu klíčový atribut rozhodující o výsledné volbě modelu. Nezapomeňte zohlednit její funkce a schopnost ochrany před vodou nebo větru. Tyto důležité informace se ze střihu ani vzhledu vyčíst nedají, proto svou pozornost zaměřte i na materiál, z kterého je dámská zimní bunda zhotovená. Povětrnostní podmínky se v zimě mění celkem rychle, nenechte se zaskočit a sáhněte po materiálech jako je polyester Ten je z pohledu účinnosti nejlepší volbou a zároveň i ochranou před silným větrem nebo padajícím vločkám, co se ihned po dosednutí promění ve vodu.

Dámské bundy a kabáty do teplot nad nulou v cenově dostupné relaci naleznete na módním portálu Móda prádlo. Objevte současné kolekce vycházející z nejnovějších trendů.