Pára vás osvobodí od drhnutí!
2 min. čtení

Pára vás osvobodí od drhnutí!

Jaro je tady! A s dubnem přišlo to správné aprílové počasí, kdy se na nás chvilku obloha směje skrze slunko a vzápětí lije jako z konve. V takových podmínkách se zejména podlaha těžko udržuje krásně čistá. S malými raubíři za zády na tom bude asi dost podobně i koupelna. A možná dorazí z chladnějších rán i nějaká ta rýma či kašel. Pro takové situace je perfektní právě čištění párou, které hloubkově čistí a dezinfikuje. Zároveň je ale takové čištění šetrné k celé rodině včetně malých dětí a mazlíků. A čištění pro vás bude zase o něco jednodušší a můžete se se vrhnout na všechny i odolnější nečistoty v domácnosti.

Horká novinka Parní čistič Kärcher SC 4 DELUXE EasyFix vás ohromí snadným čištěním díky tlaku 4 bary, které si opravdu poradí i s velmi odolnými nečistotami. Pokud zjistíte, že vám voda již nestačí, můžete ji v průběhu kdykoliv dolít. Zařízení bylo navrženo tak, aby bylo opravdu praktické. Proto má nově přihrádku na veškeré komponenty a příslušenství jako je hubice na podlahu, kartáč i hlavice s kartáčkem. Během úklidu můžete volně přepínat na tři stupně páry podle povrchu a síly nečistot. Podlaha bude hygienicky čistá díky inovativní hubici s flexibilním kloubem a inovativní lamelovou technologií, díky které bude rozprostřena pára vždy rovnoměrně. S dalšími komponenty snadno vyčistíte i dlaždice, varné desky nebo digestoř. Jediným sešlápnutím použitou utěrku sundáte z hubice a nebudete s nečistotami tak vůbec muset přijít do kontaktu.

Kvalitní parní čistič si ihned oblíbíte a nebudete muset tak dokupovat chemické přípravky. Ostatně kde všude s ním až můžete efektivně čistit, zjistíte celkem rychle.

Chcete vědět více? Podívejte se na www.karcher.cz.