Peníze můžete získat i přes internet, pomůže srovnávač
5 min. čtení

Peníze můžete získat i přes internet, pomůže srovnávač

Myslíte si, že žádost o půjčku a její vyřízení je složité martýrium, které je spojeno s nutností dokládat desítky věcí a povinností čekat dny a týdny na vyřízení? Určitě tomu tak není. Trh se vyvíjí a dnes už není žádným problémem získat půjčku kompletně přes internet. Jak na to? Poradíme vám. Ideální je začít na správném místě. Tím je srovnávač půjček. My doporučíme web Jirkovapůjčka.cz, který je naprostou jedničkou hlavně díky výběru možností a objektivnosti informací. A co by vás mělo zajímat? Podívejte se!

 

Výhodnost je základ

Pokud si žádáte o půjčku, tak to první, co by vás rozhodně mělo zajímat, to je její výhodnost. Ta ovlivňuje, kolik celkem přeplatíte. S výhodností jde ruku v ruce také délka splatnosti, kterou si na zmíněném srovnávači také můžete zjistit. My se ale zaměříme na to, co je s výhodností spojeno primárně. V detailu každé půjčky nechybí informace o tom, kolik je RPSN. Právě roční procentuelní sazba nákladů je tou nejdůležitější hodnotou, kterou sledovat. Proč? Jelikož zahrnuje:

  • Úrokovou sazbu
  • Veškeré poplatky
  • Doplňkové platby – pojištění, platby za výpisy…

Je jasné, že čím nižší RPSN bude, tím bude půjčka také výhodnější. Na zmíněném porovnávači nenajdete jenom takové, kde je tato hodnota v jednotkách procent. Jsou zde i půjčky zdarma. V takovém případě mluvíme o úvěru, kde nezaplatíte ani o jednu jedinou korunu navíc. Vrátíte tolik, kolik vám přijde na účet.

 

Hleďte i na podmínky získání

Současných úvěrových poskytovatelů je na několik desítek. Každý se může specializovat na jiný typ klientely, s čímž souvisí i podmínky získání. Zatímco v bankách se obvykle neobejdete bez dokládání příjmu, prověřování finanční minulosti a dalších nezbytností, u nebankovních společností může proběhnout vyřízení vaší žádosti podstatně jednodušeji. Pokud chcete důkaz, podívejte se na výše zmíněný srovnávač. Najdete na něm možnosti, jako je rychlá půjčka bez příjmu, která dokáže nabídnout individuální podmínky tomu, kdo má problémy s doložením klasické výplatní pásky. Stejně tak můžete narazit i na půjčky bez registru. Tedy takové, které nenahlíží do:

  • Bankovních registrů
  • Nebankovních registrů
  • Registrů exekucí

 

Jak je to s rychlostí?

Málokdy si plánuje svou žádost o půjčku jakkoliv dlouhodobě. Většinou se objeví konkrétní situace, která je spojena s nutností si o peníze požádat. A v takovém případě vás jako žadatele zajímá, za jak dlouho je vše vyřízeno. I zde přijde vhod web Jirkovapůjčka.cz. V souvislosti s jednotlivými informacemi o půjčce totiž nechybí to, že se dozvíte, za jak dlouho je vyřízena. Narazit můžete na řadu nabídek, u kterých může vyřízení trvat jenom pár desítek minut, nebo několik hodin. Pro řešení akutní finanční situace jasná volba. Navíc platí, že pokud jdou peníze v rámci stejné banky, znamená to pro vás jistotu toho, že i samotný převod netrvá déle než jenom několik málo vteřin.

 

Peníze přesně pro vaše potřeby

Co dodat na závěr? Že srovnávač je unikátní i v tom, že vám dokáže najít půjčku přesně na základě vašich potřeb. A to ať už potřebujete jenom pár set korun na vyřešení vaší finanční situace, nebo naopak potřebujete celý milion korun, a to například v souvislosti s investicemi do vašeho bydlení. Co dále nesmíme opomíjet, to je i fakt, že si vždy vyberete u poskytovatelů, u kterých máte jistotu férového přístupu. Tím chceme říci, ž web Jirkovapůjčka.cz nejenom že do svého porovnání vybírá jenom společnosti s jasnými a transparentními podmínkami. Nechybí ani jistoty spojené s tím, že se můžete podívat na hodnocení ostatních žadatelů a zjistíte, která půjčka jim vyhovuje nejvíce a o které lze říci, že bude velmi dobrou volbou i pro vás samotné.