Plachty na bazén pro každou zahradu

0

Máte rádi svůj zahradní bazén a chcete ho pořádně zakrýt? Chránit před nečistotami zvenku a děti a domácí mazlíčky zase před neplánovaným pádem do vody? Ano? Pak jste tady na správné adrese.

Plachty na bazén tvoří většinu našeho produktového portfolia a zajišťujeme je přesně podle požadavků klienta. Výrazně zvyšují komfort užívání bazénu a šetří rovněž práci při jeho údržbě. Variabilita je vysoká a to od rozměrů a tvarů plachty a jejího zpracování po doplňkové příslušenství – tedy prvky jako napínací gumy, síta na odtok, kotvení a další součásti.

Vydrží hodně a dlouho podle používání

Z naší nabídky si konkrétní model plachty na bazén vybere opravdu každý. Kromě zmíněné variability je zárukou také vynikající kvalita materiálu i celkového provedení. K výrobě je použito výlučně vysokopevností PCV z německé produkce. To se může pochlubit gramáží mezi 500 až 650 g/m2. Ve spojení s precizním provedením zaručuje jak vysokou užitnou hodnotu ve všech ohledech použití plachty na bazén, tak dlouhou životnost. Ta se obvykle pohybuje v rozmezí 10 – 15 let podle výběru konkrétního materiálu na zpracování a způsobu používání zákazníkem.

Model plachty v TOP provedení

Tato varianta plachty na bazén má povrchové lakování, které zaručuje velmi snadnou údržbu jejího povrchu. Všechny modely této kategorie mají sítko pro odtok vody a oddělené gumy pro zachycení speciálním očkem za zajišťovací kolíky. Materiál má špičkovou pevnost a jeho zatížení může být až 70 kg na 1 metr čtverečný.

Plachta v této kategorii je vyrobena zcela podle klientských parametrů a cena začíná na 400 Kč za 1m2.

Varianta Ekonomik

Povrchové lakování této plachty na bazén rovněž dovoluje velmi snadnou údržbu, není však už vybaven odtokovým sítem. Použitý materiál snese zatížení do 50 kg/1m2 a plachta je držena obvodovou gumou v jednom kuse. Výroba probírá dle specifikací konkrétního bazénu a začínána 350 Kč za metr čtverečný.

Typ Basic

Jedná se o plachty na bazén s vysokopevnostního PVC bez horního laku, díky čemuž je její údržba náročnější. Plachta tohoto druhu je vhodná pro zákazníky hledající za přijatelnou cenu adekvátní kvalitu pro svůj bazén. Tvar se drží obdélníkového základu a drží ho obvodová guma v jednom kuse.

Tento typ vydrží zatížení do 50 kg na 1m2 a cena za výrobu startuje na 250 Kč za metr čtverečný materiálu.

Kontakt

Pokud vás zaujal kterýkoli ze zmíněných typů plachty na bazén, neváhejte se nám ozvat na telefon +420 605 797 777 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.