Pro dokonale hydratovanou pokožku i zářivé vlasy – vsaďte na multifunkční suchý olej!
2 mins read

Pro dokonale hydratovanou pokožku i zářivé vlasy – vsaďte na multifunkční suchý olej!

Bojujete každý den se suchou pokožkou? Už jste utratila tisíce za „zázračné“ přípravky, ale efekt to mělo jediný – díru ve vašem rozpočtu? Chtěla byste svůj problém konečně vyřešit a těšit se nejen z krásné pokožky, ale pochlubit se i dokonalými vlasy? Pomůže vám šampión mezi přípravky pro suchou pokožku – Suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Dry Oil. Jak funguje a proč vsadit právě na něj?

Suchý olej využívá přírodní sílu

Suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Dry Oil je speciální přípravek, který maximálně využívá sílu přírody. Jeho obsah tvoří rostlinné oleje a ve velké míře také vitamín E. Jedná se o nejdůležitější vitamín pro udržení krásné a vyživené pokožky, vlasů i nehtů. Vitamín E působí v lidském organismu jako velký ochránce, protože zajišťuje ochranu buněk například před volnými radikály. Přisuzujeme se mu schopnost zpomalovat stárnutí.

 

Multi účinek i pro vás

Suchý olej pomáhá v péči o pokožku. Nabízí intenzivní výživu pro pokožku celého těla. Udržuje ji dokonale hydratovanou, pevnou a současně hebkou. Účinně tak bojuje proti suché kůži. Je také pomocníkem pro výživu vlasů. Při pravidelném používání podporuje jejich zdravý růst, zvyšuje jejich pružnost i lesk. Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi Purpose Dry Oil obsahuje jemné třpytky. Díky tomu bude vaše pokožka i vlasy zářit a vy zvýrazníte svoji přirozenou krásu.

Aby se účinky oleje projevily v maximální míře, aplikujte ho na pokožku pravidelně každý den. Stačí použít několik kapek oleje a jemně ho rozetřít do pokožky. Vsakuje se velmi rychle.

Olej v 50 ml a 100 ml balení aktuálně za výhodnou cenu nabízí internetová parfumerie www.elnino.cz.