Pro rotační čištění koberců Ostrava není skvrna od limonády žádný problém
5 mins read

Pro rotační čištění koberců Ostrava není skvrna od limonády žádný problém

O víkendu měl náš syn domluveného kamaráda na přespání, takže jsme měli o zábavu postaráno. Naštěstí jsou již samostatnější a člověk je nemusí pořád hlídat. Ale i tak se stalo, že jak byli zabraní do nějaké hry, tak si nedávali pozor a rozbili skleničku a navíc rozlili coca-colu na světlý koberec. No, když jsem to viděla, myslela jsem si, že můžu koberec rovnou sbalit a vyhodit.

Věděla jsem, že kdybych na to klekla a začala kartáčovat sama, tak tomu ještě víc ublížím. Takže jsem najela na internet a hledala jsem nějakou vhodnou úklidovou firmu na čištění koberců v Ostravě. Vyjelo mi několik firem, které jsem začala porovnávat a sledovat jaké služby nabízí a za jakou cenu. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Ostrava, jelikož měla spousty kladných ohlasů a spokojených zákazníků.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění a hned první navrhovaný termín nebyl pro ně žádný problém. V očekávanou dobu přijeli pracovníci firmy a nejdříve si prohlédli velikost koberce a také míru znečištění, aby věděli, kolik chemie mají namíchat.

Poté aplikovali chemii na koberec a přímo na skvrnu od coca-coly. Musela se nechat nějakou dobu působit, aby efekt čištění byl správný. Působí dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu, ničí všechny mikroorganizmy.

Po uplynutí doby působení chemie začali kartáčovat koberec těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za kterým vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce odsáli pěnu vysoce účinným vysavačem.

Skvrna od coca-coly zmizela, koberec krásně voněl a byl provzdušněný, i barva koberce byla jako předtím. Strojové čištění je opravdu velmi účinné a hlavně dokáže i dezinfikovat. Rozhodně bych už jinou metodu čištění ani nepoužila. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby velmi ráda doporučím dál.

Potřebuji připravit okna na nové polepy. Odstranění polepů, mytí oken Ostrava

Nové logo, nový web a nová taková ta grafika kolem. Já a manžel už od mládí podnikáme a nějak nás naši mladí navedli, ať si necháme udělat nové logo a web. Prý už to máme takové zastaralé a potřebuje to trochu zjednodušit a zmodernizovat. Tak jsem oslovila několik firem tady z okolí Ostravy, ale cena se nám nepozdávala.

48203254 - window.

Tak jsme nakonec našli jednoho takového šikovného grafika, který nám to udělal za poloviční cenu a opravdu si ho nemůžeme vynachválit. V Ostravě máme také naši malou prodejnu. Prodáváme zdravou výživu, bezlepkové pečivo apod. Grafik nám udělal kromě loga, nových vizitek a návrhu nových stránek, také nové polepy na naši prodejnu. A teď nastal ten problém.

Jak ale dostaneme ty staré polepy dolů, když jsou tam nalepené již několik let? Vydržely všechno – déšť, slunce a to jsme byli opravdu bezradní, jak je sundáme dolů, když ani voda s jarem a kartáček na to nepomohli. Zeptali jsme se tedy opět našich mladých, aby nám poradili a prošli třeba internet, jak se to dá sundat. Oni ale hned začali s radami, proč si na to někoho nezavoláme, když už nejsme nejmladší. Tak jsme se radili s manželem, jak to provedeme. Sami jsme byli bezradní a nic jiného nám nezbylo, než se po někom poohlédnout.

Zeptala jsem se známých a sousedů a hned jsem věděla. Zjistila jsem, že kousek od nás v Ostravě jedna firma sídlí. Tak jsem se šla do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.stržení polepů, mytí oken Ostrava, zeptat, kolik by to tak stálo a kdy by měli čas. Paní mi na všechno odpověděla a hned si mě zapsala, že k nám pošle umývače na sundání starých polepů, nalepení nových a vše nám umyje.

Všechno toto bylo na mě trochu dražší, ale umývání samotné už cenově výhodné bylo. Tak jsem to vzala. A všechno dobře dopadlo. Teď nám tu malou výlohu jezdí pravidelně umývat a já si to vždycky pohlídám, aby to zaměstnanec firmy A SERVIS udělal zodpovědně.