Báječné tipy pro námořnické léto
2 mins read

Báječné tipy pro námořnické léto

Barevné outfity laděné s hravostí se pro letní měsíce hodí nejlépe. Kdy jindy můžete své okolí okouzlit veselými proužky a rozvernými doplňky ve tvaru kotev, kormidel, mořských koníků, záchranných kruhů nebo majáků? Ozdobte se s nimi a vyžeňte ze svého šatníku nudu jednou provždy.

S námořnickými barvami nikdy nesáhnete vedle. Červená, modrá a bílá působí báječně na velkých plochách i jako součást elegantních vzorů. Právě proto jsou proužky ve všech podobách tak oblíbené napříč desetiletími i generacemi. Pruhovaný nákrčník nebo halenka sluší všem, stačí jen vybrat správný vzor a dobře zkombinovat sytost barev.

 

Pohrajte si s doplňky

Stylové doplňky k námořnickému outfitu rozhodně patří. Dokáží ho rozzářit a pozvednout na vyšší úroveň. Zároveň ale působí i žensky a roztomile. Do módy se vrací třeba krásné a slušivé brože, které ozdobí sako, halenku i letní kabelku. Klasikou jsou nápadité náušnice a náramky a korunu celé kompozici dodají elegantní dámské hodinky.

Dámské hodinky s kotvou jsou k dostání v mnoha barevných variantách. Menší kulatý ciferník tvaru lichotí každému tvaru zápěstí a na první pohled upoutá obrázkem kotvy s pruhovaným potiskem a lesknoucími se broušenými kamínky.

 730988_1

Nekupujeme ale vyrábíme

Námořnické léto ale můžete pojmout ještě originálněji – po svém. Vyrobte si námořnické doplňky jednoduše sami. Využít k tomu můžete třeba potištěné stuhy, knoflíky, korálky nebo nažehlovačky. Nažehlovačka ve tvaru kotvy (v modré a červené barvě) může být elegantní tečkou vaší kabelky, halenky nebo trička. Kupte jich raději více a vezměte si do parády oblečení celé vaši rodiny. Na večerní procházku okolo řeky pak může vyrazit perfektně sladění a pořídit při té příležitosti i jedinečnou fotografii do rodinného alba. A to všechno jen díky několika minutám práce a dobrému nápadu.