Doplňte svým dětem školní výbavu o důležitý komponent

0

Připravenost dětí pro školní výuku je vizitkou jejich rodičů. Pokud dítě zaostává a nemá všechny pomůcky nachystané, zaostávají společně s nimi i jejich ochránci. Kontrola penálu nemusí být vždy úplně dostačující, mnohem lépe poslouží ucelený seznam všech potřebných pomůcek, které by mělo vlastnit každý malý student. Až budete zase pro jednou stát nad obsahem školní aktovky a přemýšlet, co by se tak dalo ještě pořídit, určitě si vzpomeňte na hodiny výtvarného umění, kde se kreativitě žádné meze nekladou, Jediným omezením se tak stávají chybějící nástroje k dokončení započatého díla. Zeptejte se sami sebe, jestli vaše dítě má lepící tyčinku na papír.

 

Lepící tyčinka s mizející barvou

Lepidlo Herkules zná asi každý. Jeho sláva a proslulost doprovází do školních lavic již několikátou generaci v řadě. Jedná se o mimořádně kvalitní a zároveň samotnými lidmi prověřený výrobek. Aktuálně na trh vstupují se skvělou novinkou ukrývající se pod názvem lepící tyčinka s mizející barvou. Jedná se o univerzální nastroj, která je svou výrobou a technologickým postupem určená výhradně pro děti do škol. Za pomocí tohoto lepidla se dají vytvářet jednoduché papírové prezentace. Lepidlo Herkules lepí takřka okamžitě po spojení dvou požadovaných ploch. Papír přilepuje opravdu s velkou rychlostí.

Herkules mizim 1

 

Skvělá vychytávka

Lepící tyčinka Herkules přichází na trh se zajímavým nápadem, kterou ocení především děti. Po nanesení na povrch se na papíru uchytí barevná stopa, která postupně mizí. Při lepení je tak mnohem lépe vidět, jaké místo bylo inkriminované. Děti tak předejdou zbytečnému plýtvání lepidla z důvodu, že si nepamatují, kde je přípravek všude nanesen. Lepící tyčinka funguje na klasickém vysouvacím principu, který známe z dětství i my. Stačí požadované místo párkrát potřít a přiložit další papír k přilepení. Lepidlo je vhodné k lepení papíru, tkanin, korku a dalších obdobně laděných savých materiálů.