Pro smyslnou koupel
2 min. čtení

Pro smyslnou koupel

Kuchyně byla vizitkou hospodyněk, koupelna devízou manželek, milenek, slečen a dam vdavekchtivých. Již naše prababičky v minulém století věděly, že žena krásná, chytrá a úspěšná se bez výdobytků parních lázní a koupelnových příslušenství v moderní době neobejde. Běda té, která „zaspala“ a hýčkání těla prostřednictvím mýdel, vody, par a vonných esencí nedala zelenou.

Dnes již naštěstí není koupelna nadstandardem z vyšších tříd. Koupelna drží prim ve vybavení domácnosti, sanitární technika splňuje nejvyšší nároky uživatelů napříč věkovými kategoriemi a na teplou sprchu nebo vanu jsme si zvykli jako na naprostou samozřejmost. Ruku v ruce s módními trendy jde i koupelnový nábytek, různé poličky a skříňky do koupelny. Bez nich by koupel nebyla požitkem smyslů, nebyla by rituálem, který den co den dělá náš život hezčím. Známky luxusu, který můžete vlastnit, skýtá koupelnová skříňka s umyvadlem. Optimalizované řešení mycího umyvadlového boxu s úložným prostorem zaručí vkusné pojetí menšího i většího prostoru, určeného pro hygienu a relaxaci. Zázemí „dva v jednom“ se skvěle hodí do koupelen panelákových typů, obytných rodinných domů i wellness zón. Kvalitní provedení splní veškeré vaše nároky na preciznost a je tak zárukou nejvyšší kvality a pohodlí.

Ideálním doplňkem „vášně z koupání“ je praktická koupelnová skříňka vysoká. Nenápadný pomocník typického tvaru udělá obrovskou službu zejména těm, kteří mají rádi pořádek. Police a poličky jsou příhodným uzavíratelným úložným prostorem. Lepší odkládací plochu pro prací prášky, čistící přípravky, kosmetiku či parfémy nenajdete. Skříňky jsou stabilní a mají dostatečný objem pro uskladnění veškeré rodinné drogerie. A do otevřených ploch si můžete dát nejen své oblíbené parfémy, vůně a aromatické soli do koupele, ale také dekorace a drobnosti, které z vaší koupelny udělají opravdivé místo pro relax a odpočinek.