Proč milovat clip in vlasy
2 mins read

Proč milovat clip in vlasy

Clip in vlasy zaznamenávají v poslední době velký boom, milují je ženy všech věkových kategorií po celém světě a oblíbily si je i mnohé celebrity. A není se čemu divit. Dámy, které nemají to štěstí a příroda je neobdařila hustou bohatou hřívou, nemusí smutnit ani doufat a čekat, až jim vysněné vlasy narostou. Moderní doba totiž přináší tento fenomén, který výrazně změnil vzhled mnoha žen – prodlužování vlasů metodou clip in. Na vrchol popularity je dostala jednoduchost, přirozenost a nízká cena.

 

Clip in vlasy jsou skvělou alternativou permanentního prodlužování vlasů, jsou ideální, pokud chcete mít rychle husté a krásné vlasy s co nejmenšími náklady. Clip in vlasy navíc nezatěžují pramínky vlasů váhou spoje a při spojování je neničí žádnou tepelnou úpravou či lepidlem jako je tomu v případě permanentních metod prodlužování, které by mohlo vést k padání či poškození vašich vlastních vlasů. Vlasové příčesky jsou vybaveny sponkami, které stačí jednoduše zacvaknout. Velice oblíbené je prodlužování vlasů metodou tape in, kdy do vlasů připevníte různě široké pásy pramenů.

 

Velkou výhodou je jejich snadná a rychlá aplikace. Můžete si je nasadit kdykoli sama doma během několika minut. Vytvoříte s nimi nespočet účesů, což se hodí například na různé společenské akce, večerní party, plesy, kdy chcete být jiná, dodat styl, zpestřit váš účes či ohromit novým vzhledem. Pomohou vám ušetřit čas, jejich aplikace je otázkou několika minut. Protože nejde o trvalou změnu, můžete je kdykoli odložit. Vlasy upravujte jako své vlastní – lze je žehlit, fénovat, kulmovat, tónovat i barvit.

 

Na výběr jsou vysoce kvalitní 100% lidské REMY vlasy evropského typu. Prodávají se v mnoha délkách, strukturách, hustotách i nejrůznějších barevných odstínech, záleží jen na vás, co si vyberete. Nosit můžete vlasy rozpuštěné, vyzkoušet lze i clip in culík nebo clip in ofinu. Pokud se budete o vlasy dobře starat a dopřejete jim náležitou péči, značně tím prodloužíte jejich životnost.