Lehoučký a vždy zábavný společník – Orava MA-16G

0

Zapomeňte na nudu a na každém kroku se obklopte tím, co milujete. Své top skladby, fotky blízkých, zábavné videa či oblíbené rozhlasové pořady můžete mít po ruce, kamkoli máte namířeno, pokud si do batohu, kapsy kalhot, kabelky nebo jen tak na sport přibalíte lehoučkého a zábavného společníka – mp4 přehrávač Orava MA-16G.

 

Skvělým společníkem může být například pro ty, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a postavu a odhodlávají se k pravidelnému běhu. Každý má jistě mobilní telefon, který disponuje audio přehrávačem, ale přece jenom ke komfortu při běhu rozhodně nepřispěje. Ať už svou velikostí a váhou, nebo tím, že vás kdokoliv může během sportování vyrušit a vyvést z vašeho tempa. Mp4 přehrávač se svou velice nízkou hmotností – pouze 27 gramů – bude proto pro tyto chvíle jistě mnohem vhodnější. Playlist z písní dle vašeho gusta přehraje bez zaváhání z vestavěné 16 GB paměti nebo z vložené mikroSD karty, ať už probíháte městským parkem nebo lesní pustinou. S oblíbenými skladbami tempo udržíte bez problému a s nadšením. A pokud máte svou oblíbenou radiovou stanici, můžete si díky zabudovanému FM tuneru vychutnat kvalitní signál z éteru.

MA-4G_red

A nejen k poslechu je tento společník vhodný. Kdekoliv ho s sebou budete mít, můžete se podívat se na fotky svých mazlíčků či vtipná videa. Krásný obraz vám zprostředkuje 1,8“ LCD displeji s rozlišením 160 x 128 pixelů a s až 260 000 barvami.

 

Orava MA-16G navíc funguje i jako diktafon, kalendář, stopky či budík. Pracuje spolehlivě, ovládá se intuitivně a na jedno nabití přes USB vstup po propojení s počítačem nebo přes AC adaptér vydrží bavit vás i vaše blízké až 7 hodin v závislosti na typu přehrávaného souboru. Může být váš ve dvou různých barvách jen za 999 Kč.

www.orava.eu