První pohled řekne mnohé, naše podlahy proto musí zářit. Čištění Praha

0
15238835 - chinese style dinning table and chairs

Vlastním restauraci, do které se nebojím investovat, aby vypadala co nejluxusněji. Zakládáme si na nóbl interiéru a jen těch nejlepších zaměstnancích. Lidé k nám nechodí lahodit jen chuťovým pohárkům, ale i oku. Ale krásný interiér není vše, pokud se také správně neudržuje. Pro tuto údržbu spolupracujeme s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o., hloubkové čištění podlah Praha, která nám převážně čistí a voskuje podlahu, což je velmi důležitá část úklidu. Na tuto firmu se můžeme už pár let plně spolehnout.

Čištění probíhá v pravidelných intervalech. V termínech nám firma dokáže vždy vyjít vstříc. K čištění používá strojovou metodu, která je doporučována jako jedna z nejkvalitnějších. Vždy si objednáváme i voskování podlahy, protože poté se čištění nemusí opakovat tak často, jako bez nanesení vosku. Vosk také podlahu ještě více rozzáří a chrání před škodlivými vlivy. Samozřejmě podlaha po voskování ani neklouže, jak by si možná mohl někdo myslet. Pracovníci firmy A SERVIS mají vždy rychle hotovo, nevynechají žádný kout a mají velmi příjemné vystupování. Na tuto firmu je prostě vždy spoleh a jedná s námi s úctou. Díky A SERVISU naše restaurace neztrácí na kráse.

Služby firmy A SERVIS můžu jen doporučit. Je to kvalitní firma s férovým přístupem ke svým zákazníkům. Zákazníků si opravdu váží. A stejně jako my zaměstnává pravé odborníky, kteří vědí, co je ochota a píle. Pokud také potřebujete své podlahy pečlivě udržovat, určitě si na pomoc zavolejte tyto profesionály.

Strojní, rotační, dezinfekční tepování, čištění koberců, čalounění Praha

Je mnoho metod, kterými lze čistit koberce, avšak nejúčinnější je metoda strojová, kterou používá firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha. Díky této metodě dosahuje velmi kvalitních výsledků a dokáže vyčistit i koberce, které se ve většině případech jiným firmám vyčistit nedaří. Je to především proto, protože konkurenční firmy stále používají velmi rychlou a méně pracnou extrakční metodu čištění koberců. Je pravda, že za toto čištění je levnější, ale o účinné dezinfekci a hloubkovém čištění nemůže být ani řeč. Navíc rozdíl ve výsledku je tak viditelný, že každý laik prohlásí, že i když uspoří, extrakční metodu by již nikdy nevolil.

Dokonalého výsledku dosáhne A SERVIS díky kotoučovému stroji, který vykartáčuje celou plochu koberce. Tento stroj je velmi šetrný ke kobercovým vláknům, má 16 cm dlouhé měkké nylonové štětiny – šetrný, přesto vyčistí špínu i ze struktury koberce. Kotoučový stroj je výborným pomocníkem v kombinaci s kvalitní a dezinfekční chemií. Tato chemie na sebe naváže veškeré nečistoty a škůdce z vláken koberce. Kotoučový stroj vytvoří z chemie pěnu, která je poté vysáta vysoce výkonným vysavačem. Jen tak je dosaženo odsátí všech vykartáčovaných nečistot a vlhkosti.

57637367 - toy cars on a carpet circuit

Firma A SERVIS svým zákazníkům doporučuje, aby koberce, které jsou vysoce zatěžovány (v provozovnách, restauracích, školách, atd.), nechali častěji odborně čistit. Minimálně jednou do dvou let. Silné znečištění může způsobit zničení koberce a pokud jej nevyčistí A SERVIS se svojí strojovou metodou, tak už nikdo. V tomto případě je potřeba výměna koberce a to je pro mnohé nejen finančně, ale také časově náročné, protože je třeba provoz firmy přerušit, než se položí nový koberec. Takže tady se náklady na výměnu koberce sečtou. Z jednoduché úvahy si lze spočítat, že je efektivnější se o své koberce starat a nechat je pravidelně hloubkově čistit.