Rolety den a noc – stylové zastínění vašeho interiéru
2 min. čtení

Rolety den a noc – stylové zastínění vašeho interiéru

Máte rádi přírodní barvy a materiály? Je vám blízký bytový textil a hledáte možnosti, jak efektivně a hezky zastínit vaše okna? Pokud vám nepřijdou jako „to pravé ořechové“ klasické závěsy, něco málo podle vás chybí i klasickým roletám, určitě se podívejte na důmyslně řešené a velmi hezky vypadající rolety den a noc. K dostání jsou v mnoha provedeních, a to jak barevných, tak co se materiálu týče.

Vyberte si z bohaté nabídky

Širokou nabídku zahrnující mnohé rolety den noc nabízí e-shop fexi.cz. Rolety jsou rozděleny do čtyřech kategorií, a to rolety den a noc SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMNOD. Řada Silver je klasikou v základních barevných tónech. Gold vás potěší přírodními barvami východního orientu i látkami Oriental. Platinum zahrnuje luxusní rolety na okno navozující pocit přírodních motivů a Diamond je luxus, jež vás doslova nadchne.

Koupě rolety noc a den je velmi snadná. Stačí vybrat si vyhovující model, změřit okno dle návodu, který najdete na fexi.cz a objednat roletu na míru. Do 10 dní vám dorazí zásilka, a pak už stačí roletu nainstalovat dle Fexi manuálu a užívat si kouzelnou atmosféru i krásné rolety.

Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý

Namontovat si objednané rolety je naprosto jednoduché – jde totiž namontovat rolety den a noc bez vrtání. Dle videonávodu nebo klasického návodu krok za krokem, který je ke stažení na fexi.cz, rolety pověsíte na okno a následně je nalepíte. Zabere vám to pár minut.

Pořídit si můžete i elektrické rolety den a noc. Stačí si při objednávce v záložce „Příslušenství k elektrickým roletám“ vybrat elektrický pohon a další příslušenství.

Podívejte se na skutečně obsáhlou nabídku rolet den a  noc na fexi.cz. Teď navíc se slevou až 45 % + dalších 5 % s promo kódem. Při nákupu nad 990 Kč získáte dopravu ZDARMA.