Rozjasnění barev, provzdušnění a návrat objemu, to umí tlakové kartáčové čištění koberců Praha 10
4 min. čtení

Rozjasnění barev, provzdušnění a návrat objemu, to umí tlakové kartáčové čištění koberců Praha 10

Ráda bych se chtěla zmínit o úklidových firmách, které nám kdy čistily koberce. Náš koberec je sice starý, ale je to koberec velmi kvalitní, proto se snažím o něj starat tak, aby nám ještě dlouho vydržel v krásných barvách a čistý, protože by byla vážně škoda ho předběžně a zbytečně měnit za nový. Jeho údržba mě stála vždy hodiny na kolenou a drhla jsem celou plochu ručně kartáčem a běžnými čistícími přípravky na koberce. Ne, že bych ho nedokázala tak vyčistit aspoň trochu, ale pořád to nebyly takové výsledky, jaké jsem si představovala.

Potom, co jsem se s tím neustále mořila a nebyla úplně spokojená, jsme došli s manželem k závěru, že bude lepší si najmout nějakou úklidovou firmu. Na internetu jsme se dočetli o takové, která používá extrakční metodu, a že koberce kvalitně vyčistí až do hloubky. Firma přijela na smluvený termín a dala se do práce. Po jejich dokončené práci se nám naskytl pohled na flekatý koberec a navíc byl koberec tak mokrý, že jsme měli strach, co to udělá s dřevěnými parkety pod kobercem.

Teď bylo rychle potřeba najít někoho, kdo nám koberec zachrání. Tentokrát jsem svůj výzkum na internetu podstatně prodloužila. Přečetla všechny možné recenze a rady a narazila tak na A SERVIS LIPKA, s.r.o., provzdušnění, čištění koberců Praha 10, která nabízela i čištění koberců Praha. Bez váhání jsem je zkontaktovala a v daný termín k nám přijeli tři pracovníci a a dali se do práce.

A musím říct, že jsem koukala, protože koberec nejenom zachránili, oni ho proměnili v naprosto nový koberec – byl přesně takový, jako když jsme ho kupovali. Tímto bych chtěla všem tuto firmu vřele doporučit.

Točící, drhnoucí stroj a kvalitní chemie. Čištění podlah, nano impregnace Praha 7

Při výběru firmy jsem důkladně prohledal internet a pročetl si recenze na různé firmy, abych nenaletěl jako v minulosti, kdy se mi podařilo objednat neschopné a arogantní lidi. Nejlépe se mi jevila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí podlah, kartáčové čištění Praha 7, už od samého začátku, takže jsem si s nimi domluvil termín, kdy přijedou moji podlahu vyčistit.

43954931 - empty room of business, or residence with hardwood floors, stone walls and woods background. photo realistic 3d rendering.

Spolehlivost dodržení termínu byla na místě, i když jsem se trochu obával, že to bude to samé jako s předešlými firmami. Nebylo naštěstí. A radši se bez zbytečných řečí pustili ihned do práce. Používali spoustu pomůcek, které jim usnadnili práci a zvýšili možnost skvělého výsledku. Jedna z těchto pomůcek byla chemie, ovšem velmi účinná chemie, takovou jsem nikdy v obchodě neviděl a druhá pomůcka byl malý roztomilý stroj k vykartáčování nečistot.

Špinavou pěnu na podlaze odsáli vysavačem a poté podlahu ještě setřeli čistým hadrem s čistou vodou, aby chemii zneutralizovali. Byl jsem nad míru spokojený. Jde vidět, že jsou to proškolení profíci, kteří ví, co dělají. Podlaha po jejich zásahu byla perfektně vyčištěna a jako nová, spáry a motivy byly bílé a podlaha se leskla novotou.

Po mém boji s nečistotami jsem konečně dostal rozum a zavolal opravdové odborníky, protože takto vyčištěné podlahy bych nikdy nedocílil. Manželka byla spokojena, všichni jsou šťastní, co víc si přát. Rád bych touto cestou doporučil tuto firmu všem, kteří si také neví rady se svojí podlahou. A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou opravdoví profesionálové, kteří umí s nečistotami zatočit.