Slušivé reflexní vesty pro děti s obrázky
3 mins read

Slušivé reflexní vesty pro děti s obrázky

Zvýšit bezpečnost při pohybu vašeho dítěte v městské džungli dokáže reflexní vesta. Poučení o tom, jak se má chovat v blízkosti silnice a při přecházení je nezbytné, nicméně nepříjemných situací se může stát dost, nemluvě o nepozornosti ze strany dítěte i ostatních lidí. Obzvláště v zimních měsících, kdy je brzo tma a přes den šero, nemusí být tak těžké něco nebo někoho přehlédnout. Riziko můžete o hodně snížit tím, že dítěti pořídíte reflexní vestu.

 

Jak na to, aby děti reflexní vesty nosily

Reflexní vesta dokáže zachránit život. V některých situacích ji člověk musí mít povinně, ale není jich zase tolik. V běžném životě jsou chvíle, kdy by byla hodně nápomocná a zrovna ji po ruce nemáme. Pokud naučíme naši ratolest, že při cestě do školy a ze školy, při jízdě na kole nebo kolečkových bruslích a dalších rizikovějších aktivitách, musí mít oblečenu tuto svítivou vestu, uděláme pro jeho bezpečnost důležitý krok. Pokud by se dítko vestě bránilo, protože děti málokdy chtějí z davu vyčnívat, můžete se zkusit domluvit s ostatními rodiči, zda by svým dětem také vestu nepořídili. Některé dětské modely mají i pěkné obrázky na ozdobu, aby byly pro děti atraktivnější.

 

Kde vestu pořídit?

Slušivé reflexní vesty, které dětem dobře padnou a nestojí mnoho peněz, mají v e-shopu altima.cz. Jsou dostupné i pod 100 Kč a na výběr je z různých modelů. Je to určitě minimální investice, když jde o zdraví a život těch, na kterých vám nejvíce záleží. Vyberte velikost, která odpovídá věku a výšce dítěte, abyste měli jistotu, že mu dobře padne a nebude mu vadit ani při různých sportovních aktivitách.

 

Široký výběr reflexních prvků pro děti, dospělé a dokonce i pro psy

K dispozici jsou i další reflexní prvky pro děti, nejen vesty. Dítě se pravděpodobně nebude bránit tomu nosit reflexní tkaničky, přívěsky, nažehlovačky nebo připínací odznaky, pořídit můžete reflexní tašky, deštníky, kšiltovky, samolepky, ventilky na kolo a další vychytávky, nechybí ani reflexní obojky a vodítka pro pejsky.