Spolehlivá a flexibilní úklidová firma je tu! Mytí oken Brno
6 mins read

Spolehlivá a flexibilní úklidová firma je tu! Mytí oken Brno

Hledáte úklidovou firmu, která zajišťuje mytí oken Brno a mytí výloh? A nejen to, firma provádí i čištění koberců, podlah, odstraňuje graffiti, zabývá se antigraffitovými nátěry, nátěry proti plísním a mnoho dalšího. Stále přemýšlíte, co je to za firmu? Ano, správně, je to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.

S firmou spolupracujeme již třetím rokem. Zařizují nám kompletní úklid firemní centrály, ve kterém je zahrnuto mytí oken, čištění koberců a podlah, jak v kancelářích, tak ve společných prostorách. Koberce vždy krásně vyčistí, vydenzifikují, zbaví veškerých nečistot a roztočů a především navrátí kobercům jejich původní barvu a vzhled.

Koberce jsou opravdu jako nové a to díky tomu, že používají kvalitní chemii s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým turbo vysavačem. Nejlepší na tom je, že zásadně nepoužívají extrakční metodu čištění koberců, se kterou máme zkušenosti od předchozí úklidové firmy a zkušenosti to nebyly zrovna pozitivní.

Okna či ostatní prosklené plochy pomocí čistících přípravků umyjí, vyčistí a nakonec okna vyleští. Leštění oken je velké překvapení, jelikož nepoužívají žádné leštící přípravky, ale pouze 100% bavlněnou plenu, kterou okno či ostatní skleněné plochy důkladně doleští.

Jak už bylo zmíněno, s firmou spolupracujeme již třetí rok a vždy jejich práce dopadla na výbornou.

Zaměstnanci této firmy jsou zkušení, proškolení a celkově ví, co dělají. Komunikace s firmou je bezkonkurenční, všichni jsou tam moc milí a vstřícní. Vždy dodrželi termín našich servisních cyklů, na kterých jsme se s A SERVIS LIPKA domluvili. Firmu můžeme jen doporučit a jsme rádi, že s nimi spolupracujeme.

Chcete mít svoji firmu reprezentativní, obraťte se na čištění koberců Brno

Pracuji v realitní společnosti v Brně a zaplať pánbůh, máme spoustu klientů, takže se o výplatu bát nemusím. Jenže, když pak náhodou přijde tzv. okurková sezóna, tak je to s výdělkem těžké.

close-up of vacuum cleaner with foam over wet carpet

Právě na tohle období je důležité se v rámci roku připravit a odkládat si něco stranou z vydělaných peněz, protože pak můžete tvrdě narazit. Jo, holt v realitách je to prostě těžké. Ale baví mě to, a proto jsem asi i dobrá a vydělávám si dost slušně.

Teď zpět k tomu, co jsem vlastně chtěla říct. Tím, že nám na firmu dochází spoustu klientů, je náš koberec zašlapaný a plný nečistot. Ale to je zanedbatelný problém, který se dá lehce vyřešit. Od majitele kanceláře jsem dostala pokyn, abych se postarala o vyčištění koberce, takže jsem začala projíždět internet a hledat nějakou úklidovou firmu na čištění koberců v Brně. Netušila jsem, že najdu tolik možností.

Tak jsem postupně probírala jednu firmu za druhou a pročítala jejich nabídky a ceny a porovnávala je s ostatními. Je až zarážející, kolik firem nabízí pouze extrakční čištění, ale přitom jedna to má skoro za pusu a další za to chce minimálně dvojnásobek. Je vidět, jak moc si zjišťují svou konkurenci nebo je jim to celkem jedno. Kdybych já měla takovou firmu, tak se rozhodně o konkurenci zajímám a podle toho se zařídím.

Věděla jsem stejně, že extrakční nebo parní metoda nejsou ty správné, takže jsem je více méně zas až tolik nestudovala. Po nějaké době jsem natrefila na strojové čištění koberců, tak jsem si to začala pročítat, abych věděla, zda je to jiné, než co nabízí ostatní firmy a bylo. Podle recenzí bylo s touto metodou spokojeno většina zákazníků. Tak jsem se rozhodla pozvat firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která právě nabízí strojové čištění koberců.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění a očekávala pracovníky firmy. Dorazili v dohodnutý termín a vysvětlili mi, jak to bude probíhat. Nejdříve aplikovali chemii na koberec, bez které by efekt čištění nebyl správný a nechali ji nějakou dobu působit. Působí dezinfekčně, ničí bakterie, roztoče a alergeny a hlavně na sebe váže veškerou nečistotu. Je super, že je tak všestranná.

Po uplynutí doby působení chemie začali kartáčovat koberec velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým jsou schopni vyčistit i koberec s vysokým vlasem. Přejížděli jím po celé ploše koberce, na kterém vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce kotoučovým strojem pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsávali všechnu pěnu z koberce.

Musím říct, že strojové čištění koberců je opravdu efektivní a hlavně účinné. Koberec byl na omak téměř suchý, vlasy se opět napřímily a koberec se celkově provzdušnil, barva opět měla ten správný odstín jako předtím. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby určitě ráda doporučím dál.