Svatební výzdoba na klíč
3 min. čtení

Svatební výzdoba na klíč

Stavební den je zaručeně jedním z nejkrásnějších dnů vašeho života. Než si ho však naplno užijete, čeká vás plánování a nelehká řada příprav celého svatebního dne, od svatební výzdoby, hostiny, samotného obřadu až po večerní zábavu. Nejste v tom sami, připravili jsme si pro vás seznam plný zajímavých tipů a nápadů.

Pokud chcete ušetřit nějakou tu korunu, a nechcete kupovat zcela nové svatební dekorace a doplňky. Pro finanční úsporu se vám nabízí půjčovny svatebních dekorací a výzdob, které si můžete jakkoliv sami naaranžovat podle vlastního stylu či stylu dle nejžhavějších trendů. Klasické svatby jsou už dlouho nahrazovány modernějšími styly, jako je například boho, vintage, retro a shabby-chic styl.

Půjčovny svatebních dekorací a výzdob se postarají o svatební:

  • nábytek: svatební houpačka, slavobrána nebo stínicí plachty proti slunci
  • doplňky: okrasné světelné řetězy a zástěny
  • výzdobu: svatební potahy na židle, ubrusy a běhouny, svatební dekorace pro výzdobu obřadu

Svatební ozdoby nemusí být všude, a je fakt že čeho je moc toho je příliš. Jednoduché svatební dekorace stolů nebo židlí, jsou součástí každé svatby. Není nutné se snažit o extravaganci, ale jednoduchou výzdobou v podobě květin nebo svíček, zaručeně nic nezkazíte. Typ židlí, které během svatby použijete, budou mít nemalý vliv na celkovou atmosféru stylu vaší svatby. Svatební potahy na židle jsou jednoduchou ale i příjemnou variantou, pro změnu vizuální stránky celého obřadu.

Půjčovny svatebních dekorací a výzdob s vámi proberou koncept vaší vysněné svatební výzdoby, a u šálku kávy navrhnou ideální výzdobu na svatbu. Půjčovny nabízí i bohaté zkušenosti v oboru s možností koordinací výzdob na klíč. Půjčovna, která vám dokáže připravit svatební výzdobu na klíč, věnuje velkou pozornost i těm nejmenším detailům.  Designérka vám připraví návrh jednotlivých prvků: od květin, svatebních dekorací, svíček či výzdobu stolů a židlí.

S půjčovnou, která nabízí svatební výzdobu na klíč se tak o nic nemusíte starat. Pouze o to, abyste se k obřadu dostala. Pracovníci agentury před svatbou dojedou na místo a ozdobí celý svatební prostor, svatební auta, slavobránu nebo fotokoutek. A po svatbě zase přijedou a všechno sklidí.

Hledáte tipy nebo inspiraci svatebních výzdob a dekorací?

Nechte se inspirovat a navštivte stránky půjčovny od gregorevent.cz, jejich široký sortiment nabízí k zapůjčení svatební doplňky od světelných řetězů, slavobrán, houpaček až po ubrusy či svatební potahy na židle podle stylu a barvy vaši vysněné svatby.