Tipy na vánoční dárky pro děti
4 mins read

Tipy na vánoční dárky pro děti

Bonybon.cz vám přinese spoustu krásného příslušenství do vaší domácnosti či do domova vašeho dítěte.

Lámete si hlavu co dětem na vánoce?

Jaký dárek vybrat, abyste svému dítěti přinesla radost a skvělou zábavu se špetkou vzdělávání a naučení se.

Vánoce nejsou o dárcích, nicméně je důležité jaký dárek vyberete. Není důležité množství, ale kvalita a správný výběr dárků.

Jak si vybrat z široké nabídky hraček, která rychle omrzí, přinese radost a umožní rodičům trávit čas spolu s jejich dětmi?

Montessori hračky jsou zajímavou alternativou a nepotřebují jen děti vzdělávat, důležité je, aby přinášely radost. Při výběru dárku, pamatujte také na základní principy – hračka by měla být bezpečná, rozvíjet, vzdělávat a potěšit dítě. Bude si s ní hrát, trávit s ní čas, objímat ji. Z nabídky mám na výběr:

  •  vzdělávací hračky – rozvíjejí a podněcují fantazii, učí navazovat kontakty s okolím;
  •  společenské rodinné hry – hraní si s rodičem – umožňují společné trávení času;
  •  hračky k mazlení – ideální pro každé dítě, zejména pro stydlivé; časem se taková hračka stane nepostradatelnou.

Skvělé dárky pod stromečky

Velmi vděčnými hračkami, které děti využijí dlouhodobě, jsou například: dětské teepee stany.

Bavlněné teepee budou skvělou alternativou k běžným bunkrům z přikrývek a polštářů. Stany pro děti se vyznačují poutavým designem – mají také různé tvary: mohou připomínat dům, indický vigvam nebo tunel.

Při výběru stanu pro dítě na zahradu nezapomeňte, že výrobek by měl mít potřebné bezpečnostní certifikáty. Pozor je třeba si dát i na materiál, ze kterého je vyroben. Nejlepší je vybrat si takový i se stabilizátorem, jelikož se vám stan nerozpadne při žádné dětské hry. Při pokusu o splnění snů vašeho dítěte se vyplatí hledat i stan, který bude odrážet jeho zájmy.

Vybudování speciální oddechové zóny pro dítě

Teepee stany pro děti ne vždy berou jako hrací prvek. Velmi snadno se pro ně mohou stát také skutečnou zónou relaxu, odpočinku a klidu. Určitě se unavené dítě rádo „zavře“ do takového stanu a bude tam odpočívat, číst knihu nebo prohlížet obrázky. Takový stan bude pro dítě skutečnou základnou a místem, kde bude rád trávit spoustu času. Teepee stan má správnou velikost k tomu, abyste do něj dali pohodlné polštáře nebo přikrývky, aby poskytly vašemu dítěti co největší komfort. Měla by se vejít i na malou matraci.

Každé dítě miluje taková místa. V amerických filmech jsou často vidět děti, jak mají na zahradě domek na stromě. Bohužel ne každý rodič má možnost postavit takové místo pro své dítě. Teepee stan může být o něco menší, ale také zajímavá a vzrušující verze.

Dalším skvělým nápadem na hračky jsou dětská křesílka

Existuje mnoho různých stylů, barev a provedení dětského nábytku. Stojí za to vybrat si to, co má náš prcek nejraději. Může to být židle ve vaší oblíbené barvě nebo s motivem vaší oblíbené kreslené postavičky. Rodiče si mohou vybrat také dětská křesílka podle aktuálních módních trendů či oblíbené postavičky dítěte. V naší nabídce naleznete i rozkládací dětská křesílka. Najdete také různý jiný dětský nábytek.

V nabídce naleznete teepee stany pro děti.

Skvělým dárkem pro vaše děti jsou také dětské baldachýny nad postel.