Top restaurace vyniká pokrmy z místních surovin
2 min. čtení

Top restaurace vyniká pokrmy z místních surovin

V české gastronomii se bohužel v posledních letech objevil velký nešvar vaření z polotovarů a s pomocí umělých dochucovadel. Naštěstí se tento trend začal obracet a dnes se do módy naopak dostávají jednoduchá jídla připravovaná z čerstvých, a pokud možno místních surovin. Nejenom mlsné jazýčky turistů, ale i tamních obyvatel touží po ochutnání vybraných specialit. Tomuto trendu se přizpůsobila i Top restaurace nacházející se v podhůří Krkonoš.

Proč restauraci navštívit?

Top restaurace vyniká hlavně místními specialitami, k nimž se řadí hlavně pravé krkonošské kyselo. To je připravováno podle původní receptury bez jakýchkoliv přidaných ingrediencí, které by ovlivnily jeho charakteristickou chuť. Díky otevřenému výhledu do kuchyně máte možnost na vlastní oči sledovat, jak kuchaři kouzlí se sušenými houbami a dalšími přísadami, z nichž vynikající kyselo připraví. Kromě toho se můžete těšit na útulnou atmosféru a usměvavý personál zajišťující profesionální servis.

Hledáte místo na pořádání svatby?

Svatební hostina je nedílnou součástí vstupu do svazku manželského a většina párů si zakládá na tom, aby bylo vše dokonalé. Top restaurace Benecko všechna jídla připravuje z čerstvých a kvalitních surovin od místních dodavatelů. Kuchaři pečlivě vybírají menší pěstitele a chovatele, od nichž vybírají ty nejlepší suroviny. Díky tomu je možné připravit chutná a moderně prezentovaná jídla, která se na svatební hostinu perfektně hodí. Restaurace na svatební hostinu Benecko dokáže vytvořit tabuli až pro 80 osob, což je dostačující i pro větší svatby.

Kde se restaurace nachází?

Velkou výhodou restaurace je, že se nachází v útulném hotelu. Moderní horská restaurace se tím pádem stará i o hotelové hosty, jimž je každý den připravována nejenom snídaně, ale i další pokrmy. Pochutnat si můžete na pečivu z nedaleké pekárny, domácích pomazánkách a marmeládách, ale také na míchaných vajíčkách. Plné rezervace restaurace Benecko jenom dokazují proslulost připravovaných pokrmů.

Nevíte, kam do restaurace na Benecku? Top restaurace u oblíbeného horského hotelu je pravým místem pro uspokojení chuťových pohárků a mlsných jazýčků.