Ty nejlepší hračky pro letní měsíce

0

Poslední roky nám nabízely spíše léta deštivá a větrná a ani letos tomu nejspíš nebude jinak. Jak ale zabavit dovádivé děti ve čtyřech stěnách, když se ven nedá vystrčit ani nos, Myslete se na to už s předstihem a zásobte se hračkami za skvělé ceny, které můžete v příapdě potřeby jako mávnutím kouzelného proutku vytahovat z šuplíku. A kdyby se letošní léto přece jen vyvedlo? Nu, tak máte s předstihem nakoupené nádherné dárky na Vánoce 🙂

 

Kluci a auta patří k sobě

Jen stěží najdete mezi mužskou částí rodiny jedince, který by neplanul vášní k rychlým kolům a nablýskaným karoseriím. Nejmenší kluky (ale i holčičky, jak rychle poznáte) okamžitě zaujme Elektrické autíčko BMW, ve kterém můžou brázdit dvorek a polní cesty i přesto, že v tatínkové bouráku nedosáhnou ještě ani na volant. K dokonalosti mu nechybí nic – na palubní desce se skví tlačítka pro startování, klakson, ovládání muziky a praktická přípojka pro MP3. Rodič pak může na bezpečí svého dítěte dohlížet z pohodlí zahradního lehátka, ze kterého v případě potřeby do jízdy okamžitě zasáhne pohotovostní dálkovým ovladačem.

Starší kluci si mohou z domu nebo zahrady udělat báječnou závodní dráhu s RC modely autíček, která si umí poradit i s těmi nejrafinovanějšími překážkami nebo kluzkými povrchy. Od vás budou každé odpoledne požadovat jediné: tác s lehkou svačinkou a dostatek limonády.

 

Spousta panenek pro holčičky

Malé slečny se během léta snaží uspořádat co nejvíce čajových dýchánků a odpoledních svačinek. Podpoří je v tom i jejich oblíbené panenky z Littlest pet shopu nebo princezny od Disney. Vyhrají si také s kadeřnickým setem z modelíny, na kterém mohou vyzkoušet svou kreativitu.

Sázkou na jistotu jsou pak stavebnice LEGO. Novinky z Lego Friends nebo Disney princess nenechají chladnou žádnou holčičku. Mezi největší hity patří dvě nové stavebnice Ledové království alias Frozen. Dobrodružství na saních s Annou a Kristoffem a Oslava na hradě Arendelle udělají radost kdykoliv a kdekoliv. Pamatujete ještě, jak obtížně bylo sehnat Elsin třpytivý palác o minulých Vánocích? Nenechte tentokrát nákup na poslední chvíli a vybavte se dárky klidně už v létě. Ať si potom nemusíte rvát vlasy v zoufalství nad opožděným dopisem Ježíškovi 🙂