Už jste objevila aku čerpadlo a jeho výhody?
1 min read

Už jste objevila aku čerpadlo a jeho výhody?

Zahrada, chalupa nebo menší jezírko či bazének. Na první pohled se to nezdá, ale je to opravdu hodně kýblů či konví s vodou. Ano někde, například na chalupě, to bez elektrického proudu ani jinak nejde. Tedy oprava – jde, ale budete k tomu potřebovat bateriové čerpadlo.  Nejlépe takové malé, skladné, nenáročné, ale hlavně výkonné. Pak se užitková voda „přenáší“ úplně sama. Ať už potřebujete zalévat, spláchnout třeba na toaletě, nebo vyčistit nějaké to jezírko pro žabky a karase a zase do něj napustit vodu. Hlavně, aby to odsýpalo rychle a obešlo se to bez bolavých rukou a zad, že?

Například Bateriové sudové čerpadlo Kärcher BP 2.000-18 Barrel je lehounké, malé a skladné, takže se vám bude hodit opravdu všude.  Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz