Užijte si klidnou dovolenou se svými dětmi uprostřed Vysočiny

0

Hledáte již nyní, kam v létě se svou rodinou vyrazíte? Chcete přivítat přicházející jaro odpočinkem v přírodě? Nebo byste si ještě rádi užili zbytků zimy a naposledy vyrazili na sjezdovku? Všeho toho si můžete se svojí rodinou či partou přátel dopřát v klidném a malebném prostředí Českomoravské vysočiny. Rodinný penzion, nacházející se kousek od čisté přírody, vám k tomu nabízí dokonalé podmínky.

 

Relax po boku rodiny nebo svých přátel

Strávit pár dní na Vysočině vám přinese zasloužený odpočinek od shonu všedních dní. Ať už se zde rozhodnete strávit pár nocí, či delší dovolenou, rodinný Penzion U Kaštanu bezpečně uspokojí veškeré vaše potřeby. Díky menší kapacitě a rodinnému přístupu majitelů se jeví jako ideální pro větší skupiny lidí, kteří se mezi sebou znají. Chcete-li tak udělat radost své rodině, ubytování s dětmi se vám zde bude líbit. Naplno si tu ale užijete například i romantický pobyt ve dvou.

Přímo v penzionu si můžete dopřát koupel v bazénu s vyhřívanou vodou, poté si uvařit chutnou večeři v plně vybavené kuchyňce či využít venkovního grilu. Pokud počasí dovolí, sednete si na terasu a budete se kochat krásami, které nabízí okolí penzionu. Kam se podíváte, bude se vyjímat tráva a lesy. Své děti, dovádějící na dětském hřišti, budete sledovat z pohodlí zděné pergoly. A pokud byste chtěli svůj relax posunout na ještě vyšší úroveň, zavítejte do sauny.

 

Výlety za přírodou, sportem i památkami

Vysočina je rájem přírodních krás. Abyste celou dovolenou pouze neproleželi v penzionu, využijte některou z hojného množství turistických tras, případně vyrazte jen tak na procházku do lesa. Máte-li rádi aktivní dovolenou, sportovní vyžití vám přinesou četné cyklotrasy. Končící zima je také skvělou příležitostí k tomu vyrazit ještě jednou na lyže. Skiareály Hluboká, Hlinsko nebo Nové Město na Moravě jsou od vašeho ubytování v příjemné vzdálenosti.

Za úvahu stojí výlety za přírodou (zatopené lomy s průzračnou vodou, Železné hory) i za památkami (Litomyšl, Kunětická Hora, skanzen lidových staveb Veselý Kopec). Ať už se svoji dovolenou rozhodnete prožít jakkoliv, mrkněte na www.penzion-ukastanu.cz a přesvědčte se, že vše výše zmíněné je pravda.