Věděli jste, co vše může způsobit nepadnoucí prádlo
3 mins read

Věděli jste, co vše může způsobit nepadnoucí prádlo

Myslíte si, že když máte v šatníku nepadnoucí kousky oblečení, tak je stačí vhodně zkombinovat a klidně dál nosit? U spodního prádla je to však jinak. Pokud vás tento svršek tlačí, táhne nebo je jakkoliv nepříjemný, tak jej okamžitě vyměňte. Víte, co vše může způsobit nepadnoucí spodní prádlo?

Špatné držení těla

Pokud máte v šatníku oblečení, které vás táhne nebo je vám příliš malé, může se stát, že kvůli tomu budete špatně držet své tělo. Nejvíc to ovlivňuje spodní prádlo. Pokud tedy vybíráte dámské nebo pánské spodní prádlo, dbejte o to, aby jste zvolili správnou velikost, střih a také styl prádla. Není nic horšího než když pak musíte celý den trávit v oblečení, které vám nesedí.

Bolest zad

Nepříjemná bolest zad dokáže opravdu nepříjemně potrápit. V některých případech tuto bolest způsobuje sedavý styl zaměstnání, málo pohybu, vrozené vady nebo související nemoc. Někdy však může za tuto bolest špatně zvolená podprsenka, která tělo nepřirozeně stahuje, tlačí a nedává tělu potřebný komfort. V ideálním případě si nechte poradit od odborníků a vyberte podprsenku správné velikosti nebo jděte na jistotu a pořiďte si sportovní podprsenku, která patří mezi nejpohodlnější.

Křeče

Dámské kalhotky, které stahují břicho a boky mohou způsobit i křeče. Případně svíravou bolest v tříslech. Pokud chcete předejít zdravotním problémům, tak nikdy nenoste malé spodní prádlo, které vás evidentně tlačí. Raději jej z šatníku úplně vyřaďte a pořiďte si nové spodní prádlo, které bude z kvalitních materiálů a bude vám sedět jako vaše druhá kůže.

Ekzém a podrážděná kůže

Špatnou volbou materiálu, ale také špatnou velikostí si můžete spodním prádlem způsobit ekzém nebo si nepříjemně podráždit kůži. Vybírejte si oblíbené bavlněné kalhotky a pro muže nejpohodlnější kousek spodního prádla, kterým jsou bavlněné pánské trenýrky.

Neforemně vypadající postava

V malém oblečení, které vám nesedí, bude i vaše štíhlá postava vypadat neforemně. Spodní prádlo i zbytek svršků by měl podpořit váš vzhled, vyzdvihnout vaše přednosti a schovat nedostatky. Na to myslete vždy a při každém výběru spodního prádla a oblečení.

Zbytečný věk navíc

Špatným prádlem si přidáte také věk navíc. Může za to zmíněné špatné držení těla, hrbení, bolest těla a také bolest zad. Zkuste obnovit svůj šatník a pořiďte si spodní prádlo, které vám padne a budete se v něm cítit skvěle. Vaše fyzická pohoda se projeví i na psychickém stavu a ostatní na vás budou moct oči nechat.