Využijte k řezání stroje od Awacu a půjde to samo
2 min. čtení

Využijte k řezání stroje od Awacu a půjde to samo

Společnost AWAC prodává, ale také servisuje CNC stroje a také další služby, které souvisí se zpracováním a dělením zejména kovových materiálů.

 

Služby od AWACu vás nezklamou

Společnost AWAC s.r.o. pro Vás zajišťuje několik služeb najednou. Jde o dodávky, montáž i servis CNC dělicích strojů. Potřebujete-li řezat plamenem, plazmou, vodním paprskem či laserem, vše pro Vás rádi zajistí. Dodávají stroje spolehlivého výrobce MicroStep. V nabídce stojí frézky, plazmové a autogenní stroje, stroje pro řezání vodním paprskem, laserové stroje, stroje pro řezání trubek a profilů i speciální stroje. Potřebujete-li při výrobě přesné řezání, pak jsou CNC stroje nezbytností. Současně nabízí komfort přesnosti.

 

Co vše máme k dispozici?

V popředí stojí CNC řezací stroje na řezání vodním paprskem, jde o Aquacut nebo Watercut, dále pak plazmové a autogenní stroje, laserové stroje, stroje pro řezání trubek a profilů, speciální stroje nebo frézky. Watercut lze použít v kombinaci s plazmou. CNC laserový řezací stroj se zase chlubí schopností možnosti vyříznout přesný tvar podle vašich požadavků. Vyřízne vše z plošného materiálu nebo ze složitějších konstrukcí.

 

Kde lze CNC stroje uplatnit?

Uplatnění je široké, zejména ve strojírenství, stavebnictví, elektrotechnice nebo lehkém průmyslu. Dále se uplatní v řezání dlažby vodním paprskem. Pokud i toto je odpověď na vaše otázky, pak se obraťte na pobočky v České republice. Řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň jsou místa, kde vám poradí a pomůžou.

 

Servis na místě

AWAC nabídne navíc další služby v podobě nutného i preventivního servisu CNC strojů. Pokud například potřebujete náhradní díly pro CNC stroje, můžete je dostat právě od společnosti Awac. Podpořte svou výrobu a správnou funkčnost strojů.