Investovat do nových pneumatik nebo věřit bazaru pneu?
2 mins read

Investovat do nových pneumatik nebo věřit bazaru pneu?

Musím za každou cenu vždy platit nové pneumatiky nebo mi budou stačit ojeté z nějakého bazaru pneumatik? Tato otázka je spojena s trhem pneumatik již drahnou dobu a názory na odpověď na ní se velmi různí. Možná že když uvažujete o zakoupení pneumatik, které vám mají sloužit co nejdéle, nebude volba bazaru pneu tou ideální.

Existuje však mnoho případů, kdy použité pneumatiky skvěle poslouží a vyplatí se daleko více než zbrusu nové. Hlavním argumentem, proč po nich sáhnout, je logicky cena. Ta může klesnout až na polovinu částky, kterou byste zaplatili za stejné nové pneumatiky. Pneu bazar využijte například ve chvíli, kdy po defektu či jiném poškození potřebujete pouze jednu či dvě pneumatiky, jimiž doplníte ostatní, které jsou ještě v dobrém stavu, a nikoliv celou sadu. Pneu bazar Praha se hodí také pro vybavení automobilů, které do provozu vyráží pouze sporadicky a najezdí málo kilometrů.

 

Lze bazarovým pneumatikám plně důvěřovat?

Použité pneumatiky z bazaru pneu v Praze jsou plně funkční pneumatiky, které vám mohou sloužit ještě dlouhé desítky tisíc kilometrů. Jedná se o pneumatiky, které byly po nějakou dobu používané, nikoliv však o žádné poškozené kusy.

Pneuservis v Praze Michli disponuje velmi širokým výběrem pneu všech běžných rozměrů. U všech, ať už v zimním či letním provedení, dostanete záruku, jako u nových. Bazar pneu si takovou garanci může dovolit, protože zná detailně historii všech nabízených pneumatik. Ví, jak dlouho byly v provozu, jak moc jsou sjeté a že s nimi nebylo nikdy předtím havarováno. Kromě toho jejich kvalitu zaručuje i vysoký standard při skladování.

Vzhledem k tomu, že to je zajištěno kompletně pod střechou, nemůže se stát, že by na použité pneumatiky pršelo, dlouhodobě svítilo ostré slunce nebo že by byly vystavené působení jakýchkoliv povětrnostních podmínek, které by je mohly poškodit a omezit tak jejich funkčnost.