Vždy po ruce

Když potřebujete rychle uklidit a nemáte čas na započetí velké uklízecí akce, čekáte návštěvu a chcete podlahu jen lehce přejet, abyste ji zbavili drobných, každodenní nečistot, sáhněte po bateriovém koštěti. Je vždy nabité, vždy připravené a vždy po ruce.

Moderní bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky čištění. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

Kärcher KB 5 je ten typ úklidového pomocníka, kterého chcete mít vždy po ruce. Nečekaná návštěva, pohroma v dětském pokoji, ani rychlé zahlazení stop po vašem chlupatém domácím mazlíčkovi vás už nevyvedou z míry.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz